Peeling kawitacyjny

Zabieg dla kobiet/ Zabieg dla mężczyzn

Peeling kawitacyjny

Nazwa zabiegu Czas trwania (min.) Cena (zł)
Peeling kawitacyjny+serum +maska kremowa +krem 50 min 100
Peeling kawitacyjny +serum +sonoforeza +maska kremowa +krem 1h 5 min 120
Peeling kawitacyjny +serum +sonoforeza +masaż +maska algowa +krem 1 h 15 min 150

Peeling Kawitacyjny


Peeling kawitacyjny to metoda bezbolesnego i głębokiego oczyszczania skóry. Usuwanie zanieczyszczeń oraz martwych komórek skóry następuje w sposób bezpieczny, pozbawiony efektów ubocznych.

Efekty:

  • Odświeżona i oczyszczona skóra,
  • Poprawa mikrokrążenia,
  • Usuwanie wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia, zaskórników,
  • Delikatne wygładzenie zmarszczek oraz masaż twarzy

Wskazania:

  • Rozszerzone pory,
  • Skóra przetłuszczająca,
  • Skóra zmęczona słońcem i wymagająca regeneracji,
  • Trądzik pospolity (zaskórnikowy, grudkowy),
  • Zaskórniki

Przed zabiegiem

Zabieg poprzedzony jest kwalifikacją do zabiegu mającą na celu wykluczenie ewentualnych przeciwwskazań do zabiegu.

Po zabiegu:

Po zabiegu może wystąpić delikatne zaczerwienienie które ustępuje w ciągu maksymalnie kilku dziesięciu minut. Skóra jest oczyszczona i odświeżona.

Przebieg zabiegu

Po demakijażu kosmetolog przystępuje do oczyszczania twarzy przy pomocy urządzenia wytwarzającego fale ultradźwiękowe, które po skierowaniu na wilgotną skórę wywołują efekt kawitacji. Rozpylona na skórze woda tworzy mikroskopijne pęcherzyki wypełnione rozrzedzonym gazem, które pod wpływem drgań ultradźwiękowych gwałtownie pękają. W wyniku tych działań dochodzi do rozbicia martwych komórek i odsłonięcia młodszej warstwy skóry, wolnej od nadmiaru łoju, bakterii czy substancji toksycznych. Peeling kawitacyjny jest bezbolesnym i bezpiecznym zabiegiem. Po wykonaniu zabiegu nakładana jest maska algowa która koi twoją skórę.

O zabiegu

Peeling kawitacyjny przygotowuje również skórę do innych zabiegów kosmetycznych, poprzez umożliwienie skuteczniejszego wchłaniania preparatów kosmetycznych.
Zabieg przeznaczony jest głównie dla skóry bardzo wrażliwej, delikatnej oraz cienkiej, skłonnej do podrażnień i posiadającej rozszerzone naczynka. Może być wykonywany na twarzy, dłoniach oraz plecach. Nie zaleca się stosowania zabiegu na miejsca, w których występuje lekkie krwawienie czy łuszczyca.