...

Salon Kosmetologii Estetycznej

Inflancka 27, 61-132 Poznań

Mezoterapia Mikroigłowa i Nanoigłowa Poznań (NanoFrax)

Twoja skóra może ponownie stać się gładka, jędrna, rozjaśniona pozbawiona głębokich zmarszczek, blizn, czy zmian trądzikowych. Jeśli to właśnie takich efektów oczekujesz, proponujemy Ci mezoterapię mikroigłową i nanoigłową Poznań. Dzięki mezoterapii frakcyjnej Twoja skóra poprzez liczne mikronakłucia zostanie pobudzona do produkcji kolagenu i elastyny odpowiadających za jej doskonałą kondycję oraz młody, zdrowy i promienny wygląd. Są to obecnie najpopularniejsze zabiegi z zakresu zagęszczania i remodelingu skóry, o szybkim działaniu i wysokiej skuteczności.

Mezoterapia Mikroigłowa i Nanoigłowa Poznań Nanofrax

Mezoterapia mikroigłowa i nanoigłowa w Poznaniu jest zalecana w przypadku występowania:

 • skóry wrażliwej i naczyniowej
 • czerwieni wargowej
 • blizn potrądzikowych i pooperacyjnych
 • rozstępów
 • przebarwień
 • głębokich zmarszczek
 • utraty jędrności skóry

Mezoterapia mikroigłowa i nanoigłowa Poznań – technologia NanoFrax

Do przeprowadzania mezoterapii mikroigłowej i nanoigłowej w naszym salonie w Poznaniu wykorzystujemy nowoczesne urządzenie NanoFrax® oddziałujące na naskórek i skórę właściwą. Jest ono wyposażone w jednorazowe, sterylne końcówki, które pozwalają nam na wykonywanie bardzo precyzyjnych mikronakłuć. Ich częstotliwość i głębokość w każdym przypadku regulujemy indywidualnie. Za pomocą NanoFrax® przeprowadzamy następujące rodzaje terapii frakcyjnych:
 1. Mezoterapię mikroigłową – zabieg polegający na wykonaniu nawet kilku tysięcy mikronakłuć, które stymulują produkcję kolagenu, przyspieszają odbudowę skóry, a ponadto pozwalają na przedostanie się do jej głębszych warstw substancji aktywnych. Wskazaniem do mikroiniekcji są przede wszystkim blizny, rozstępy, przebarwienia, zmarszczki, rozszerzone pory oraz utrata jędrności skóry.
 2. Mezoterapię nanoigłową – w mezoterapii nanoigłowej stosujemy cieńsze i krótsze igły. Jest to metoda bezbolesna, polegająca na podaniu substancji czynnej do naskórka oraz zapewniająca jej szybki transport w celu rozpoczęcia procesu rewitalizacji skóry. Nanoiniekcje wykonuje się w przypadku potrzeby rewitalizacji skóry naczyniowej i wrażliwej oraz czerwieni wargowej. Zabieg może zostać ponadto przeprowadzony u kobiet w ciąży, diabetyków oraz na okolicę oczu (pod linią rzęs i na górnej powiece).

Na czym polega mezoterapia mikroigłowa i nanoigłowa Poznań?

Mezoterapia mikroigłowa i nanoigłowa Poznań  NanoFrax® to inaczej frakcjowanie skóry cienkimi mikroigłami tytanowymi, podczas którego dochodzi do powstawania mikrokanalików umożliwiających szybkie i płynne wnikanie substancji aktywnych do skóry właściwej. Mezoterapia frakcyjna stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny, prowadząc do wzmocnienia skóry, a także przebudowy i regeneracji tkanek. Podczas mezoterapii mikroigłowej i nanoigłowej wykorzystujemy igły o długości od 0,2 mm do 2,5 mm dobierane indywidualnie w zależności od obszaru ciała i problemu. Na skórę aplikowane są ponadto ampułki z witaminą C i E, kwasem ferulowym, hialuronowym i traneksamowym. Kluczowa pozostaje w tym przypadku w szczególności witamina C odpowiadająca za prawidłowe gojenie się skóry, jej elastyczność i jędrność, a także brak powstawania przebarwień. W połączeniu z kwasem ferulowym możemy natomiast zwiększyć nawet kilkukrotnie jej działanie fotoprotekcyjne i antyoksydacyjne. Zabieg mezoterpii mikroigłowej i nanoigłowej Poznań rozpoczynamy od dokładnego demakijażu, oczyszczenia skóry oraz jej znieczulenia (mikronakłuwanie). Następnie aplikujemy dobraną indywidualnie mieszankę preparatów witaminowych, stopniowo rozpoczynając czynności właściwe w postaci nakłuwania skóry. Całość kończy się nałożeniem na skórę kremu regenerującego.

Mezoterapia mikroigłowa i nanoigłowa Poznań przed i po zabiegu

Po mezoterapii mikroigłowej (NanoFrax) może pojawić się łuszczenie naskórka oraz zwiększona wrażliwość na kosmetyki i czynniki zewnętrzne. Zabiegowi temu towarzyszy również zaczerwienienie skóry, obrzęk, pieczenie oraz uczucie ciepła. Siniaki występują natomiast bardzo rzadko. Tego rodzaju dyskomfort jest naturalną reakcją organizmu na mikronakłucia – samoczynnie i stopniowo ustępuje do kilku dni po zabiegu. Do 6 tygodni po zabiegu należy unikać opalania się i ekspozycji na słońcu, a także wizyt w solarium.

Zgodnie z zaleceniami powinno stosować się również kremy łagodzące i regenerujące skórę, jednak nie preparaty na stan zapalny.

Mezoterapia nanoigłowa (NanoFrax) to natomiast zabieg bezbolesny, bezkrwawy i bezpieczny – nie powoduje stanu zapalnego.

Skuteczność zabiegu mezoterapii mikroigłowej i nanoigłowej Poznań

Mezoterapia mikroigłowa i nanoigłowa Poznań to wyjątkowo skuteczne zabiegi rewitalizujące skórę. Gwarantują wspaniałe, szybko dostrzegalne efekty w postaci:

 • poprawy napięcia, jędrności i zagęszczenia skóry,
 • spłycenia zmarszczek
 • zredukowania blizn
 • zwężenia porów
 • likwidacji przebarwień i ujednolicenia kolorytu
 • odżywienia, odmłodzenia skóry

Aby uzyskać jak najlepsze, długotrwałe i zauważalne rezultaty, mezoterapię mikroigłową i nanoigłową w Poznaniu powinno wykonywać się w seriach. Przeważnie jest to około 4-6 zabiegów przeprowadzanych z częstotliwością co 2-4 tygodnie w zależności od obszaru i problemu.

Przeciwwskazania do zabiegu mezoterapii mikroigłowej i nanoigłowej Poznań

Mezoterapii mikroigłowej i nanoigłowej w Poznaniu nie wykonuje się w przypadku:

 • zakażenia wirusowego, bakteryjnego i grzybiczego
 • stanów zapalnych skóry, zmian ropnych, uszkodzeń naskórka
 • chorób nowotworowych
 • stosowania leków obniżających krzepliwość krwi
 • ciąży, cukrzycy i trądziku różowatego – tylko w odniesieniu do mikroigieł
Be Beauty

Mezoterapia Mikroigłowa Poznań Cennik

BannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.