...

Salon Kosmetologii Estetycznej

Inflancka 27, 61-132 Poznań

Pielęgnacja Medik 8 Poznań

Rozkoszuj się zmysłami i ukoj umysł dzięki specjalistycznym zabiegom upiększającym Medik8. Każdy zabieg jest starannie opracowany, aby odmłodzić skórę, złagodzić codzienny stres i zapewnić silne poczucie relaksu z widocznymi rezultatami dla Ciebie i innych. Nadal dbaj o zmieniające się potrzeby Twojej skóry. Polecamy wykonać od 3 do 6 profesjonalnych zabiegów wraz z odpowiednią pielęgnacją domową, aby naprawdę zobaczyć maksymalne korzyści.

Medik 8 Poznań

Zabieg do cery problematycznej, trądzikowej Medik 8 w Poznaniu

Pielęgnacja Medik 8 do cery problematycznej i trądzikowej – zabieg idealnie nadający się dla osób z problemami skórnymi na twarzy lub dekolcie. Dzięki zastosowaniu zabiegów  Medik 8 Twoja skóra będzie wypoczęta, odzyska równowagę oraz nabierze promiennego kolorytu. Pomoże również uregulować wytwarzanie nadmiernego sebum i zmniejszy widoczne wykwity skórne.

Zabieg do cery wrażliwej Medik 8 Poznań

Skóra wrażliwa to coraz częstszy problem wśród ludzi. Z przeprowadzonych badań wynika, że zjawisko to dotyczy połowy populacji. Charakterystyczne cechy tej skóry to: napięcie, swędzenie, pieczenie, kłucie, zauważalna suchość, rozległe złuszczanie naskórka, rumień, obrzęk lub guzki. Choroby alergiczne często charakteryzują się podobnymi objawami lub zmianami. Granica między skórą wrażliwą a alergiczną jest bardzo cienka. Istotne jest więc dobre rozpoznanie typu skóry, co potem pozwoli na dobranie odpowiedniej pielęgnacji Medik 8 Poznań w naszym gabinecie kosmetycznym.

Zabieg do cery dojrzałejej Medik 8 Poznań

Wolne rodniki atakują głównie skórę, która jest jej ochronną tarczą przed wpływami środowiska. Efektem ich długotrwałego działania jest przedwczesne starzenie się skóry, objawiające się powstawaniem zmarszczek i przebarwień pigmentacji skóry, utratą elastyczności i sprężystości.

Dzięki zastosowaniu Medik 8 do cery dojrzałej możesz od razu poczuć różnicę i zobaczyć niesamowite efekty. Ten wyjątkowy zabieg widocznie liftinguje, odmładza i ujędrnia skórę, zapewniając jej młodzieńczy wygląd. Wysoce skuteczne składniki aktywne zwalczają efekty starzenia chronologicznego, chromatycznego i fotostarzenia.

Be Beauty

Medik 8 Poznań Cennik

Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.