...

Salon Kosmetologii Estetycznej

Inflancka 27, 61-132 Poznań

Opalanie natryskowe Poznań

Piękna opalenizna o każdej porze roku

Lubisz naturalną, zdrową i promienną opaleniznę, jednak na co dzień nie masz wystarczająco dużo czasu, aby wylegiwać się na słońcu długimi godzinami? W naszym salonie możemy temu zaradzić! To idealny moment, abyś poznała naszą ofertę opalania natryskowego Poznań
. Zabiegu całkowicie bezpiecznego i zdrowego, bez wykorzystywania szkodliwego promieniowania UV. Nie musisz obawiać się ryzyka powstania na ciele smug, czy pomarańczowego kolorytu – stosowane przez nas preparaty gwarantują wyłącznie naturalny efekt!

Opalanie Natryskowe Poznań

Opalanie natryskowe Poznań
to idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, które:

 • marzą o efekcie skóry muśniętej słońcem również w okresie jesiennym i zimowym
 • wybierają się na imprezę, wakacje lub przygotowują się do określonego projektu
 • nie lubią wylegiwać się na słońcu
 • chcąc uzyskać błyskawiczne rezultaty
 • źle reagują na promieniowanie UV

Wystarczy zaledwie 10 minut, aby cieszyć się piękną, wakacyjną opalenizną uzyskaną w niewymagający, bezinwazyjny i przyjemny sposób!

Na czym polega opalanie natryskowe Poznań?

Opalanie natryskowe Poznań
to zabieg w pełni bezpieczny, nieinwazyjny i bezbolesny, stanowiący doskonałą, zdrowszą alternatywę dla solarium i tradycyjnej ekspozycji ciała na słońcu. Przeprowadzamy je na stojąco, wykorzystując do tego specjalne urządzenie rozprowadzające po ciele preparat opalający TechnoTan. Po aplikacji sprayu przez kilka minut osuszamy następnie ciało strumieniem ciepłego powietrza. Cały zabieg trwa przeważnie 10-20 minut.

Stosowany przez nas środek opalający TechnoTan jest bezzapachowy, pozbawiony alkoholu i konserwantów, dlatego nie wykazuje działania drażniącego ani wysuszającego. Nie pozostawia ponadto żadnych smug oraz nie powoduje zabarwienia skóry w odcieniu pomarańczowym, czego często obawiają się klientki pierwszy raz korzystające z opalania natryskowego w Poznaniu
. Z zabiegu tego mogą korzystać nawet kobiety w ciąży.

Konkretny odcień opalenizny oraz stopień jej nasycenia zawsze ustalamy indywidualnie z klientką, dopasowując go do jej cery i efektu, jaki pragnie ona uzyskać.

Opalanie natryskowe Poznań przed i po zabiegu

Przygotowując się do zabiegu opalania natryskowego w Poznaniu
, powinnaś pamiętać o kilku podstawowych rzeczach.

Przed zabiegiem:

 • W związku z tym, że nasze preparaty działają na zewnętrzne partie skóry, przed zabiegiem zaleca się wykonanie peelingu całego ciała – opalenizna będzie dzięki temu trwalsza.
 • Na umytą przed zabiegiem skórę nie powinno nakładać się żadnych preparatów (balsamów, kremów nawilżających, dezodorantów, perfum).
 • Na zabieg opalania natryskowego
  najlepiej założyć luźne, ciemne ubrania.

Po zabiegu:

 • Przez około 6 godzin po zabiegu nie należy się kąpać i wycierać nałożonego preparatu. W tym czasie nie jest także rekomendowany nadmierny wysiłek fizyczny powodujący obfite pocenie się.
 • Po 6 godzinach można już wziąć prysznic i zmyć nadmiar pozostałego na ciele sprayu.

Skuteczność opalania natryskowego Poznań

Opalanie natryskowe Poznań
gwarantuje błyskawiczne, natychmiastowe efekty, które utrzymują się na skórze przez minimum tydzień, w porywach nawet do kilku tygodni! Wszystko zależy w głównej mierze od kondycji skóry przed zabiegiem oraz stopnia jej nawilżenia. Im będzie ona lepiej przygotowana do wchłaniania preparatu opalającego, tym też przez dłuższy czas będziesz mogła cieszyć się swoją naturalną, zdrową opalenizną. Kolor zaczyna przeważnie stopniowo znikać po pierwszych dwóch tygodniach od dnia zabiegu. Dbając o odpowiednie nawilżenie skóry, jesteś jednak w stanie przedłużyć trwałość efektów.

Najwięcej problemów przysparza sucha skóra, w szczególności w okolicach łokci, kolan, czy kostek. Występujące tam przesuszenia mogą utrudniać równomierną aplikację sprayu i jego wchłanianie, dlatego przed zabiegiem warto poświęcić tym miejscom na ciele szczególną uwagę.

Przeciwwskazania do zabiegu opalania natryskowego Poznań

Wprawdzie opalanie natryskowe Poznań
to zabieg wyjątkowo bezpieczny, rekomendowany nawet kobietom w ciąży, nie w każdym przypadku będzie mógł zostać wykonany. Najczęstsze przeszkody to:

 • łuszczyca
 • stany zapalne skóry, skaleczenia, rany
 • astma
 • nadmierna potliwość
 • alergie na stosowany preparat
 • świeże tatuaże
 • wysypka
Be Beauty

Opalanie Natryskowe Poznań Cennik

BannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.