...

Salon Kosmetologii Estetycznej

Inflancka 27, 61-132 Poznań

Manicure i pedicure Poznań

Zawsze zadbane dłonie i stopy

Z pewnością niejednokrotnie spotkałaś się ze stwierdzeniem, że dłonie to wizytówka każdej kobiety. Nawet jeśli nie do końca się z nim zgadasz, wcale nie oznacza to, że nie lubisz, czy też nie chcesz o nie dbać. Jest wręcz przeciwnie, czego potwierdzenie znajdujemy w ogromnym zainteresowaniu manicure i pedicure w Poznaniu!
Są to obecnie jedne z podstawowych, najpopularniejszych zabiegów kosmetycznych, z których przez cały rok korzystają klientki w różnym przedziale wiekowym.

Manicure i pedicure Poznań

Profesjonalna stylizacja paznokci, czyli manicure i pedicure Poznań
jest dla Ciebie, jeśli:

 • nie chcesz już więcej tracić czasu na malowanie paznokci klasycznymi, nietrwałymi lakierami z tendencją do szybkich odprysków i uszkodzeń
 • borykasz się z problemem łamiących się, delikatnych paznokci
 • planujesz wakacje, dłuższy wyjazd lub wybierasz się na m.in. wesele, komunię, sylwestra, studniówkę
 • zależy Ci na zadbanych, schludnie wyglądających dłoniach niezależnie od pory roku i wykonywanych na co dzień aktywności
 • chcesz cieszyć się lśniącym, trwałym kolorem nawet przez kilka tygodni

Manicure i pedicure w Poznaniu
to zabiegi szybkie, przyjemne i całkowicie bezbolesne. Nasze wspólne spotkania mogą być Twoją zasłużoną chwilą relaksu, odprężenia i przyjemności!

Na czym polega manicure i pedicure Poznań?

Manicure Poznań
to zabieg kosmetyczny, w którym koncentrujemy się na obróbce Twoich paznokci w dłoniach. Pedicure Poznań
obejmuje natomiast kompleksową pielęgnację paznokci w stopach. Czynności, jakie wchodzą w skład stylizacji paznokci manicure i pedicure w Poznaniu to przede wszystkim:

 • opiłowanie paznokci i nadanie im kształtu
 • pielęgnacja płytki paznokcia
 • usunięcie i wyrównanie skórek
 • malowanie paznokci w kolorze lub lakierem bezbarwnym
 • nawilżenie dłoni kremem i oliwką

Stylizację paznokci powinno wykonywać się wyłącznie w profesjonalnych salonach kosmetycznych, które stosują najwyższe standardy w zakresie bezpieczeństwa i sterylności. Dla nas jest to absolutny priorytet, dlatego do każdej czynności manicure i pedicure Poznań
zawsze zakładamy ochronne rękawiczki. Jednorazowe narzędzia, takie jak pilniki, czy kapturki ścierne po każdym zabiegu od razu trafiają natomiast do kosza na odpady. Pozostałe z używanych przyborów poddajemy regularnej sterylizacji, jeśli są one przeznaczone do wielokrotnego użytku.

Rodzaje manicure i pedicure Poznań

Manicure i pedicure w Poznaniu
obejmuje następujące rodzaje pielęgnacji paznokci:

 • klasyczny manicure i pedicure Poznań – podczas klasycznego manicure Poznań nadajemy kształt paznokciom, usuwamy skórki i zrogowaciały naskórek, po czym malujemy paznokcie klasycznym lakierem.
 • hybrydowy manicure i pedicure Poznań – nakładanie hybrydy przebiega w podobny sposób jak klasyczny manicure i pedicure, z tą różnicą, że w tym przypadku stosujemy specjalne lakiery hybrydowe, które utwardza się w lampie UV. Dzięki temu otrzymana warstwa charakteryzuje się pięknym połyskiem, zwiększoną trwałością, niepodatnością na odpryski i uszkodzenia.
 • żelowy manicure i pedicure Poznań – lakier żelowy w odróżnieniu od lakieru hybrydowego cechuje się jeszcze większą trwałością, odpornością na długotrwałe moczenie, odpryski, czy uszkodzenia. Jest rekomendowany Paniom, które borykają się z wyjątkowo słabymi, łamliwymi paznokciami.
 • manicure japoński Poznań – to zabieg o właściwościach silnie regenerujących, podczas którego wmasowujemy w płytkę odpowiednie pasty odżywcze, a następnie polerujemy powierzchnię paznokcia pudrem. Manicure japoński nadaje paznokciom zdrowego, naturalnego wyglądu z subtelnym połyskiem utrzymującym się przez około 2 tygodnie.

Skuteczność zabiegu manicure i pedicure Poznań

Manicure i pedicure Poznań
to nie tylko pięknie wyglądające, zadbane i odmłodzone dłonie oraz stopy. To również efekt w postaci lśniącego, intensywnego i trwałego koloru na płytce, który utrzymuje się nawet do miesiąca! Lakiery hybrydowe i żelowe gwarantują najwyższy komfort noszenia, pozwalając Ci na swobodne wykonywanie wszystkich obowiązków domowych. Gotowanie, sprzątanie, mycie okien, a może długie kąpiele w morzu i spacery po plaży? Twój kolor niezależnie od wykonywanych prac i aktywności pozostanie nienaruszony!

Manicure i pedicure Poznań
w technice hybrydowej i żelowej utrzymują się na paznokciach w doskonałym stanie przez kilka tygodni. Tego rodzaju stylizację można wykonywać regularnie przez cały rok lub sporadycznie, na przykład jedynie przed określonymi wydarzeniami – w zależności od indywidualnych preferencji i potrzeb.

Przeciwwskazania do manicure i pedicure Poznań

Przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu manicure i pedicure Poznań
jest przede wszystkim:

 • grzybica paznokci i stóp
 • brodawki
 • drożdżyca
 • głębokie pęknięcie, uszkodzenia naskórka w okolicach paznokci
 • stany zapalne skóry
 • łuszczyca
Be Beauty

Manicure Poznań Cennik

Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.