...

Salon Kosmetologii Estetycznej

Inflancka 27, 61-132 Poznań

Hydropeeling Poznań

Zabiegi bankietowe dla kobiet/ Zabieg dla mężczyzn

Hydropeeling z aplikacją substancji
aktywnych to peeling wodny, który delikatnie i skutecznie oczyszcza skórę oraz ją odmładza.

Któż z nas nie marzy o zachowaniu młodego, zdrowego wyglądu przez jak najdłuższy czas?

Jednakże proces starzenia się dotyka każdego człowieka. Jego rezultatem jest powstawanie zmarszczek.

Hydropeeling Poznań – leczniczy relax. Mezoterapia bezigłowa

Hydropeeling – leczniczy relax. Mezoterapia bezigłowa

Hydropeeling Poznań jest innowacyjnym zabiegiem wykorzystującym inteligentny system pielęgnacji twarzy. Podstawą jego działania jest metoda hydropeelingu próżniowego, łącząca w sobie wielopłaszczyznowy mechanizm działania, którego efektem jest odmłodzenie i oczyszczenie skóry.

Jego unikalność wynika ze współdziałania łagodnej (wodnej) mikrodermabrazji, zastosowania substancji aktywnych zawierających między innymi przeciwutleniacze czy kwas hialuronowy, a także próżni.

Jest to zabieg, który wykonujemy przez cały rok, także latem. Hydrodermabrazja polega na oczyszczaniu cery wodą, a więc nie ma uszkodzenia naskórka, dzięki czemu, na drugi dzień po zabiegu możemy się opalać. W dniu zabiegu skóra może być lekko podrażniona, więc lepiej unikajmy słońca.

Preparaty, które wykorzystujemy podczas zabiegu są najwyższej jakości. Zawierają one starannie dobrane składniki oraz wyciągi z roślin, takie jak ekstrakty np. z miodu, wąkrotki azjatyckiej, peptydy, kwas hialuronowy, papainę czy owies zwyczajny.

Dzięki wielofunkcyjności działania, zabieg Hydropeelingu Poznań powoduje złuszczenie z powierzchni skóry martwych komórek naskórka, a także eliminację różnego rodzaju zanieczyszczeń. Ponadto substancje aktywne wykorzystywane w zabiegu Hydropeeling Poznań powodują nawilżenie, oczyszczenie i odżywienie skóry, a także wykazują działanie liftingujące.

Wskazania do zabiegu Hydropeeling Poznań

 • likwidacja wiotkości skóry,
 • spłycanie zmarszczek,
 • redukcja blizn, także blizn po trądziku i hiperkeratoza (nadmierne rogowacenie naskórka),
 • zmniejszenie cieni i worków pod oczami
 • rozjaśnienie cery, powierzchniowa hiperpigmentacja
 • poprawa krążenia krwi w skórze,
 • skóra zanieczyszczona, łojotoków z rozszerzonymi porami
 • skóra dojrzała, niedotleniona,z brakiem napięcia i elastyczności
 • wrastające włosy (zapalenia mieszka włosowego)

Urządzenie do Hydropeelingu posiada cztery specjalne głowice zabiegowe

Aquapeel – (hydropeeling) usuwa martwe komórki naskórka, a także inne zanieczyszczenia w obrębie skóry.

Mezoterapia bezigłowa – poprzez wywoływanie tak zwanego zjawiska elektroporacji komórkowej ułatwia wnikanie zaaplikowanych substancji aktywnych do komórek. Dzięki temu poprawia mikrokrążenie, a co za tym idzie odżywienie tkanek oraz powoduje rozświetlenie skóry.

Mikroprądy – poprzez elektrostymulację tkanek pobudza procesy regeneracyjne przejawiające się zwiększeniem procesów syntezy kolagenu i elastyny. W efekcie daje to zwiększenie napięcia i jędrności skóry. Ponadto również pobudza mikrokrążenie w obrębie skóry twarzy.

Termiczna (ciepło/zimno) – poprzez chłodzenie skóry powoduje zmniejszanie i likwidację drobnych zmarszczek, pobudzenie procesów regeneracyjnych oraz łagodzenie różnego rodzaju podrażnień. Poprzez ocieplanie natomiast powoduje znieczulenie skóry, dodatkowe jej wzmocnienie oraz zwiększenie napięcia.

Jak wygląda zabieg z wykorzystaniem Hydropeeling Poznań?

Zabieg z wykorzystaniem technologii Hydropeeling Poznań charakteryzuje się wysokim poziomem bezpieczeństwa. Dzięki swojej bezinwazyjności jest całkowicie bezbolesny, a wręcz wiąże się z odczuciem dużej przyjemności w jego trakcie.

W zależności od efektu, jaki pacjent chce uzyskać, procedurę przeprowadzamy w kilku etapach. W pierwszej kolejności wykonujemy hydropeeling, w trakcie którego usuwane są z powierzchni twarzy martwe komórki naskórka oraz wszelkie zanieczyszczenia. Następnie dokonywana jest aplikacja aktywnych substancji zawierających duże stężenie antyoksydantów i substancje pochodzenia roślinnego.

Kolejnym etapem jest masaż specjalnymi końcówkami zabiegowymi. Jego celem jest relaks, a także poprawa mikrokrążenia krwi w obrębie twarzy, co w rezultacie prowadzi do poprawy odżywienia skóry. Ponadto podczas masażu dochodzi do tak zwanej elektroporacji, ułatwiającej wnikanie zaaplikowanych wcześniej substancji w komórki, a także elektrostymulacji w obrębie mięśni mimicznych twarzy.

Efektem powyższych działań jest widoczne praktycznie natychmiastowe wygładzenie i rozświetlenie skóry twarzy, a także spłycenie zmarszczek.

Czas trwania zabiegu zazwyczaj zamyka się w jednej godzinie. Z uwagi na fakt swojej bezinwazyjności, bezbolesności i całkowitego bezpieczeństwa, nie wymaga rekonwalescencji i praktycznie od razu po jego wykonaniu można powrócić do codziennych aktywności.

Rezultat zabiegu widoczny jest natychmiastowo, jednakże aby uzyskać jego trwałe utrzymanie, zwłaszcza w przypadku cery trądzikowej, zalecane jest wykonanie 6 do 10 powtórzeń.

Odstępy między powtórzeniami zabiegu powinny mieścić się w przedziale między 1 a 2 tygodnie.

Do kogo adresowany jest zabieg Hydropeeling Poznań?

Zabieg z wykorzystaniem urządzenia Hydropeeling Poznań polecamy przede wszystkim osobom, którym zależy na szybkim osiągnięciu pożądanego rezultatu, bez konieczności długiej rekonwalescencji. Wskazania do wykonania tej procedury zawierają się w trzech podstawowych grupach:

 • Pierwszą z nich stanowi szeroko pojęte działanie odmładzające, polegające na przeciwdziałaniu procesom starzenia się skóry. Szczególnie efektywne są w przypadku dojrzałej skóry, która często jest niedotleniona i pozbawiona elastyczności i napięcia gwarantujących jej młody wygląd. A także w przypadku skóry łojotokowej charakteryzującej się poszerzeniem porów.
 • Drugą grupę wskazań stanowią niektóre schorzenia i patologie w obrębie skóry i naskórka, takie jak nadmierne rogowacenie naskórka, powierzchowna nadmierna pigmentacja. Jak również zmiany potrądzikowe czy wrastające włosy powikłane stanami zapalnymi w obrębie mieszka włosowego.
 • Trzecią grupą wskazań jest przygotowanie skóry do innych, bardziej radykalnych zabiegów z obszaru medycyny estetycznej.

Jakie są przeciwwskazania do wykonania zabiegu Hydropeeling Poznań?

Jak każdy zabieg oferowany przez medycynę estetyczną również zabieg Hydropeeling Poznań obarczony jest przeciwwskazaniami u niektórych grup pacjentów. Nie należy go przeprowadzać w przypadku występowania aktywnych chorób nowotworowych, leczenia onkologicznego, ciężkich chorób układu sercowo-naczyniowego czy schorzeń autoimmunologicznych. Także aktywnych stanów zapalnych pochodzenia infekcyjnego (wirusowego, bakteryjnego i grzybiczego) zwłaszcza w obrębie skóry.

Hydrabrazja – peeling wodny, oczyszczanie wodorowe

Dzięki swojej bezinwazyjności hydrabrazja jest całkowicie bezbolesna, a wręcz wiąże się z odczuciem dużej przyjemności w trakcie wykonywania. Zabieg ten jest doskonałym wyborem dla osób, które chcą szybko oczyścić i odświeżyć skórę. To nieinwazyjna i złuszczająca terapia, którą można wykonać nawet przy cerze wrażliwej i naczyniowej.

Polega na połączeniu działania strumienia wody wysyconego pęcherzykami wodoru oraz składników aktywnych takich jak papaina, kwas mlekowy i salicylowy, ekstrakt z miodu, wąkrota azjatycka i kwas hialuronowy. Dzięki takiemu połączeniu substancji hydrabrazja pozwala na dogłębne oczyszczenie skóry, a także jej nawilżenie i odmłodzenie. Jest to oczyszczanie wodorowe.

Be Beauty

Aquapure Poznań Cennik

BannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.