...

Salon Kosmetologii Estetycznej

Inflancka 27, 61-132 Poznań

Stylizacja brwi i rzęs Poznań

Pięknie uwydatnione rysy twarzy

Stylizacja brwi i rzęs w Poznaniu to zabiegi, które są w stanie zagwarantować wyrazistą, piękną oprawę oka. Pamiętaj, że idealny łuk brwiowy i spektakularne rzęsy mogą całkowicie odmienić wygląd Twojej twarzy – oczywiście na lepsze. To właśnie te dwa elementy w największym stopniu podkreślają rysy twarzy, nadając jej pożądanego wyrazu.
Stylizacja brwi i rzęs poznań

Stylizacja brwi i rzęs Poznań jest rekomendowana wszystkim Paniom, które chcą:

 • uwydatnić jeszcze bardziej unikatowe cechy swojej urody,
 • ograniczyć czas poświęcany każdego dnia na wykonanie pełnego makijażu
 • niezależnie od pory i okazji móc cieszyć się z atrakcyjnego, zadbanego wyglądu

Stylizacja brwi i rzęs w Poznaniu to zabiegi wyjątkowo przyjemne, relaksujące, całkowicie bezinwazyjne i bezbolesne. Nasze klientki traktują je jako chwilę zasłużonej przyjemności, po której mogą dodatkowo cieszyć się odmienionym, świeżym wyglądem!

Na czym polega stylizacja brwi i rzęs Poznań?

W naszym salonie stylizacja brwi i rzęs Poznań obejmuje następujące rodzaje zabiegów:

 • regulację brwi i nadanie im pożądanego kształtu.
 • hennę rzęs i brwi (klasyczną i pudrową) – henna pozwala na przyciemnienie włosków na brwiach i rzęsach oraz ukształtowanie łuku brwiowego. Wykorzystuje się ją również w celu korekty ubytków brwi i przykrycia siwizny. Henna pudrowa w odróżnieniu od klasycznej zapewnia przede wszystkim wydłużony efekt koloryzujący, dlatego jest rekomendowana przede wszystkim Paniom o jasnych, delikatnych brwiach. Farbka utrzymuje się na włosach do 6 tygodni, a na skórze do maksymalnie 2 tygodni. Hennę pudrową wykonuje się razem z geometrią brwi oraz ich regulacją.
 • lifting rzęs – zabieg ten polega na uniesieniu i trwałym podkręceniu rzęs, gwarantując bardzo naturalne efekty. Polecamy go w szczególności kobietom o prostych i cienkich rzęsach, których nie da się efektownie podkręcić za pomocą tradycyjnych mascar i zalotek.
 • laminację rzęs (keratynowy lifting) – podczas laminacji Twoje rzęsy zostaną nie tylko podkręcone i uniesione, ale także pogrubione oraz uzupełnione w miejscach, w których występują ubytki. Zarówno lifting rzęs, jak i ich laminację możemy połączyć z ich koloryzacją.

Stylizacja brwi i rzęs przed i po zabiegu

Koloryzacja brwi i rzęs henną, a także laminacja i lifting rzęs to zabiegi, które nie wymagają specjalnych przygotowań.

Po koloryzacji henną należy pamiętać, aby: przez pierwsze 48 godzin nie stosować środków do demakijażu, a także nie pocierać i nie ciągnąć włosków. Zaleca się również, aby przez pierwsze 24 godziny unikać kontaktu włosków z szamponami, odżywkami, mydłem, a ponadto wizyt na basenie, saunie, czy w solarium.

Podobne zalecenia dotyczą również liftingu/laminacji rzęs. Przez pierwsze 24 godziny od zabiegu unikaj pocierania rzęs, kontaktu z parą wodną (basen, sauna, solarium, fitness) oraz malowania rzęs i spania twarzą skierowaną w stronę poduszki.

Skuteczność stylizacji brwi i rzęs Poznań

Stylizacja brwi i rzęs Poznań gwarantuje spektakularne, olśniewające efekty, dlatego regularnie korzystają z niej kobiety w różnym przedziale wiekowym. To idealne rozwiązanie zarówno wtedy, gdy nie przepadasz za codziennym malowaniem się, jak i wtedy, gdy prowadzisz aktywny tryb życia bądź planujesz urlop lub innego rodzaju wyjazd, podczas którego możesz mieć trudności w wykonywaniu makeupu.

Czas utrzymywania się efektów stylizacji brwi i rzęs Poznań jest różny, uwarunkowany m.in. rodzajem i kolorem włosków, a także indywidualnymi predyspozycjami każdej klientki. W przypadku henny pudrowej farbka może zagwarantować przyciemnienie włosków nawet do 6 tygodni (na skórze utrzymuje się 1-2 tygodnie). Efektami laminacji i liftingu rzęs Panie mogą cieszyć się natomiast przez średnio 6-8 tygodni.

Przeciwwskazania do stylizacji brwi i rzęs

Stylizacja rzęs i brwi Poznań nie zostanie przeprowadzona w przypadku występowania:

 • urazów i chorób skórnych
 • stanów zapalnych w okolicach oczu, powiek, brwi
 • otarć, skaleczeń na twarzy
 • alergii na stosowane podczas zabiegu preparaty
 • zapalenia spojówek
 • łuszczycy
 • świeżego makijażu permanentnego
Be Beauty

Stylizacja Brwi i Rzęs Poznań Cennik

Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.