Salon Kosmetologii Estetycznej

Inflancka 27, 61-132 Poznań

Dermomasaż Poznań

Dermomasaż Poznań zabieg  dla kobiet/ zabieg dla mężczyzn

W naszym  gabinecie kosmetycznym przeprowadzamy dermomasaż Poznań. Jest to zabieg, który oddziałuje na tkankę łączną wspomagając naturalne procesy organizmu i może doprowadzić do redukcji cellulitu i wymodelowania sylwetki.

Na czym polega zabieg dermomasażu Poznań?

Dermomasaż Poznań (cellulogia, lipomasaż) to połączenie masażu mechanicznego z działaniem podciśnienia. W trakcie zabiegu w gabinecie kosmetycznym fałdy skóry pacjenta zasysane są przez głowicę wyposażaną w ruchome rolki. W efekcie komórki stymulowane są do szybszej przemiany materii, a tkanka tłuszczowa ulega rozbiciu. Ponadto pobudzone zostaje mikrokrążenie oraz praca układu limfatycznego. Po kuracji skóra powinna odzyskać napięcie, ujędrnić się i uelastycznić. Innym skutkiem lipomasażu może być zmniejszenie obwodów ciała. Częstotliwość wykonywania cellulogii zależy od problemu, zwykle przeprowadza się od 4 do 10 zabiegów.

Dla kogo dermomasaż Poznań?

Jest to zabieg dedykowany przede wszystkim osobom, które walczą z cellulitem oraz pragną wymodelować sylwetkę. Cellulogia pomaga również przywrócić jędrność skórze np. po porodzie czy dużej utracie masy ciała, może być również stosowana w celu redukcji rozstępów w ich wczesnym stadium.

Przeciwwskazania do dermomasażu Poznań

Tak jak przy każdym zabiegu, tak i w przypadku lipomasażu istnieją przeciwskazania wykluczające możliwość jego przeprowadzenia w gabinecie kosmetycznym. Należą do nich m.in. ciąża i karmienie piersią, żylaki, stany zapalne skóry, mechaniczne uszkodzenia naskórka, skłonność do krwawień i powstawania wybroczyn, słaba krzepliwość krwi, osteoporoza, choroby nowotworowe, endokrynologiczne oraz układu krążenia.

Be Beauty

Dermomasaż Poznań Cennik