...

Salon Kosmetologii Estetycznej

Inflancka 27, 61-132 Poznań

Lipolaser Poznań

Redukcja tkanki tłuszczowej zimnym laserem

Lipolaser Poznań to kolejna z innowacyjnych metod medycyny estetycznej, która pozwoli Ci zredukować tkankę tłuszczową i nadać sylwetce upragnionych kształtów. Jest to zabieg bezbolesny i bezinwazyjny, ponieważ wykorzystujemy w nim wyłącznie specjalne urządzenie, określane jako „zimny laser”, które nie narusza struktur skóry.

Lipolaser Poznań

Kiedy lipolaser Poznań będzie wskazanym zabiegiem? Przede wszystkim wtedy, gdy pragniesz:

  • zredukować cellulit
  • pozbyć się nadprogramowej tkanki tłuszczowej
  • wymodelować sylwetkę
  • przyspieszyć metabolizm

Lipolaser w naszym salonie w Poznaniu obejmuje okolice ud, pośladków, brzucha, ramion, pleców i łydek, czyli tych miejsc, w których klientki najczęściej borykają się z problemem występowania nadmiernej tkanki tłuszczowej.

Na czym polega lipolaser Poznań?

Lipolaser Poznań to zabieg, podczas którego oddziałujemy wyłącznie na Twoje komórki tłuszczowe bez jednoczesnego niszczenia ich błon – pod wpływem działania lasera stają się one jedynie bardziej przepuszczalne. To metoda bezbolesna i nieinwazyjna, a także nieprowadząca do uszkodzenia naczyń krwionośnych, innych tkanek i nerwów. Światło emitowane przez ten rodzaj lasera jest chłodne, stąd też zwykło się go nazywać „zimnym laserem”.

W celu zredukowania tkanki tłuszczowej posługujemy się specjalnym rodzajem lasera emitującym wiązkę światła o długości 650 nm. Po przejściu przez skórę dociera ona w głębokie warstwy, do wybranego obszaru tkanki tłuszczowej. Oddziałująca na to miejsce energia przyczynia się do wystąpienia naturalnej reakcji chemicznej w postaci rozpadu trójglicerydów na kwasy tłuszczowe i glicerol. W takiej formie mogą być one łatwo transportowane przez układ limfatyczny do przestrzeni międzykomórkowych, a następnie stopniowo uwalniane z organizmu. Efektem tych działań jest obkurczenie komórek tłuszczowych. Pod wpływem działania lasera zostają one także pozbawione możliwości ponownego rozszerzenia się i wypełnienia trójglicerydami.

W zależności od obszaru, jaki ma zostać poddany zabiegowi, lipolaser w Poznaniu trwa przeważnie od około 20 minut do godziny.

Lipolaser Poznań przed i po zabiegu

Lipolaser Poznań ze względu na swoją nieinwazyjność oraz wysoki stopień bezpieczeństwa w większości przypadków nie wymaga żadnych odpowiednich przygotowań. Zaleca się jednak, aby na około 2 tygodnie przed zabiegiem odstawić wszystkie preparaty światłouczulające oraz zaprzestać kuracji retinoidami. Po poddaniu ciała działaniu lasera należy natomiast zadbać o odpowiednie nawodnienie organizmu. Nie ma natomiast potrzeby rekonwalescencji i pozostawania w domu.

Skuteczność zabiegu lipolasera Poznań

Lipolaser Poznań gwarantuje efekty już po pierwszym spotkaniu. Będą one stopniowo narastać wraz z kolejnymi zabiegami. Z reguły na serię składa się od 7 do 10 zabiegów wykonywanych 1 lub 2 razy w tygodniu, co daje najlepsze rezultaty. W każdym jednak przypadku ilość zabiegów oraz ich częstotliwość ustalamy indywidualnie, biorąc pod uwagę rodzaj problemu i obszar, jaki ma zostać poddany działaniu lasera.
Lipolaser Poznań świetnie sprawdza się w walce z cellulitem i nadmiarem tkanki tłuszczowej, a przy tym przyspiesza metabolizm. Należy jednak zaznaczyć, że nie są to zabiegi, którymi da się zastąpić zdrowy styl życia. Rekomendujemy zatem, aby na co dzień niezależnie od wykonywanych zabiegów, zadbać o prawidłową, lekkostrawną dietę oraz aktywność fizyczną. W takich przypadkach lipolaser Poznań zagwarantuje szybsze, bardziej spektakularne efekty!

Przeciwwskazania do zabiegu lipolasera Poznań

Zanim zdecydujesz się na lipolaser w Poznaniu, koniecznie sprawdź, czy nie borykasz się z jednym z poniższych problemów, który może być przeciwwskazaniem do zabiegu:

  • cukrzycą
  • zakrzepicą
  • stanami zapalnymi skóry i problemami dermatologicznymi
  • chorobami nowotworowymi
  • epilepsją

Lipolaser Poznań nie jest także przeprowadzany u kobiet w ciąży i karmiących piersią oraz osób posiadających rozrusznik serca i metalowe implanty w ciele.

Be Beauty

Lipolaser Poznań Cennik

BannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.