...

Salon Kosmetologii Estetycznej

Inflancka 27, 61-132 Poznań

Makijaż permanentny Poznań

Podkreśl swoje piękno

A co, gdybyś zamiast zrywać się w pośpiechu każdego ranka z łóżka, aby zdążyć z całą poranną rutyną, mogła pospać 5, 10, a nawet 15 lub 20 minut dłużej? Jak zaoszczędzić ten czas? Odpowiedź jest prosta – makijaż permanentny Poznań !
W naszym salonie wykonasz nie tylko trwały makijaż brwi, ale i oczu, a nawet ust. Zabiegi, dzięki którym nie będziesz musiała tracić cennego czasu na codzienny, nierzadko zabierający dłuższą chwilę makeup! Poza oszczędnością samego czasu zyskujesz jednak znacznie więcej – piękny, zadbany i atrakcyjny wygląd niezależnie od pory i sytuacji, również bezpośrednio po przebudzeniu się! Pamiętaj, że istotą makijażu permanentnego jest to, że pozostaje on odporny na szeroko rozumiany kontakt z wodą.

Makijaż Permanentny Poznań

Klientki szczególnie chętnie decydują się na makijaż permanentny brwi Poznań. Kształtne, odpowiednio podkreślone do Twoich rysów i typu urody brwi wpływają na wygląd całej twarzy, stając się jednocześnie kobiecym atrybutem. Makijaż permanentny brwi Poznań
polega na ich wyregulowaniu oraz nadaniu im symetrycznego kształtu i koloru. W przypadku oczu skupiamy się na kresce na dolnej lub górnej powiece (kreska typu eyeliner), natomiast w odniesieniu do ust uwydatniamy wargi, zaznaczamy ich kontur oraz wzmacniamy naturalną czerwień.

Makijaż permanentny Poznań – dla kogo?

Z doświadczenia wiemy, że Panie, które raz zdecydują się na makijaż permanentny Poznań , nie planują już najczęściej wracać do standardowego, codziennego makeup’u. Gwarantujemy dlatego, że błyskawicznie przyzwyczaisz się do trwałych efektów! Makijaż permanentny Poznań to zabieg rekomendowany kobietom, które:
 • chcą zaoszczędzić czas
 • nie lubią malować się klasycznymi kosmetykami
 • prowadzą aktywny tryb życia
 • pragną wyglądać atrakcyjnie w każdym momencie, o każdej porze i w każdej sytuacji
 • chcą ukryć, zamaskować wszelkie niedoskonałości skóry
 • w najbliższym czasie mogą mieć utrudnienia w wykonywaniu standardowego makijażu (np. pobyt w szpitalu, daleka podróż)

Na czym polega makijaż permanentny brwi Poznań?

W makijażu permanentnym brwi Poznań , a także trwałym makijażu ust i oczu wykorzystujemy barwniki, które wprowadzamy pod skórę za pomocą cieniutkiej, jednorazowej igły. W związku z tym, że pigmenty są wprowadzane do drugiej lub trzeciej warstwy naskórka na głębokość ok. 0,3-0,5 mm, igłę podajemy w znieczuleniu miejscowym. Dzięki temu nie będziesz odczuwać żadnego bólu ani dyskomfortu. Wszystkie wykorzystywane w naszym salonie barwniki to barwniki atestowane, spełniające europejskie normy. Każdy makijaż permanentny Poznań jest poprzedzony szczegółową konsultacją, podczas której omawiamy m.in. Twój stan zdrowia, mogące występować przeciwwskazania, czy efekt, jaki chcesz uzyskać wraz z doborem odpowiednich do niego technik i pigmentów. Zabieg makijażu permanentnego Poznań możemy podzielić na dwa główne etapy:
 1. WPROWADZENIE BARWNIKA – zabieg trwa najczęściej od 1 do 3 godzin w zależności od obszaru, indywidualnych preferencji oraz trudności rysunku.
 2. KOREKTA MAKIJAŻU PERMANENTNEGO  – po około 2 dniach od wykonania zabiegu właściwego normalną reakcją skóry jest jej łuszczenie się i pokrycie strupkami. Gdy strupki całkowicie znikną (z reguły są to 4 tygodnie), konieczne jest wykonanie korekty makijażu, trwającej od ok. 30 minut do 2 godzin. Korekta pozwoli nam poprawić ewentualne ubytki oraz uzyskać dokładniejszy, pełniejszy efekt.

Makijaż permanentny brwi Poznań przed i po zabiegu

Przed wykonaniem zabiegu warto zadbać o odpowiednie nawilżenie skóry twarzy. Nie jest natomiast wskazane regulowanie, depilowanie brwi, co utrudni nadanie im kształtu oraz opalanie się, które może skutkować doborem złego pigmentu. Po makijażu permanentnym brwi Poznań , a także trwałym makijażu permanentnym ust i oczu skóra wymaga właściwej pielęgnacji. Kluczowe jest w tym przypadku stosowanie tłustych kremów z witaminą E, alantoiną lub pantenolem, które wspomagają gojenie i regenerację naskórka oraz zapobiegają infekcjom. Po wykonanym zabiegu nie powinnaś odrywać strupków, a także przez około 4 dni moczyć brwi oraz używać mydła w miejscu wprowadzenia barwników. Przez kilka pierwszych dni zabronione jest ponadto korzystanie z sauny, basenu i solarium oraz opalanie się na słońcu, z którego zrezygnuj przez okres co najmniej 6 tygodni. Nie wolno Ci również stosować środków, które nie zostały zalecone bezpośrednio przez linergistkę.

Ile utrzymuje się makijaż permanentny brwi Poznań?

O trwałości makijażu permanentnego Poznań przesądza kilka głównych czynników, takich jak typ i kondycja skóry, rodzaj zastosowanych barwników oraz głębokość ich wprowadzenia, odpowiednia pielęgnacja skóry po zabiegu, czy indywidualne umiejętności osoby go wykonującej. Klientki korzystające z usług profesjonalnych linergistek w naszym salonie cieszą się efektami nawet przez 1,5 roku do 2 lat. Jeżeli chcesz zachować intensywny kolor makijażu, pamiętaj, aby uzupełniać go barwnikiem raz w roku.

Przeciwwskazania do makijażu permanentnego Poznań

Przeciwwskazaniem do wykonania makijażu permanentnego brwi w Poznani
u są najczęściej:

 • uczulenia na stosowane barwniki
 • świeża opalenizna
 • problemy z krzepliwością krwi
 • cukrzyca
 • ciąża i karmienie piersią
 • przyjmowanie określonych leków (sterydów, antybiotyków, leków przeciwzakrzepowych)
 • epilepsja
 • choroby skóry
 • choroby nowotworowe.
Be Beauty

Makijaż Permanentny Poznań Cennik

BannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.