...

Salon Kosmetologii Estetycznej

Inflancka 27, 61-132 Poznań

Radiofrekwencja mikroigłowa Poznań

Lifting twarzy bez skalpela - jędrna, wygładzona skóra niezależnie od wieku

Radiofrekwencja mikroigłowa Poznań (RF, termolifting) to innowacyjna metoda stosowana w celu zwiększenia napięcia, jędrności skóry, a także usuwania blizn potrądzikowych, zmarszczek, rozstępów, czy poprawy kolorytu skóry.  W zabiegu radiofrekwencji mikroigłowej połączone są w sobie dwie techniki: radiofrekwencję oraz mikronakłuwanie, dlatego oddziałuje zarówno na sam naskórek, jak i głębokie warstwy skóry, dając szybkie i spektakularne efekty.

Radiofrekwencja Mikroigłowa Poznań - lifting twarzy

Jeżeli tylko borykasz się z:

 • zwiotczałą, pozbawioną jędrności skórą
 • rozstępami
 • bliznami po trądziku
 • przebarwieniami
 • zmarszczkami
 • rozszerzonymi porami
 • cellulitem

–  jest to zabieg, który pozwoli Ci przywrócić dawną kondycję, jędrność skóry oraz jej promienny, wypoczęty wygląd. Radiofrekwencja mikroigłowa w Poznaniu może zostać przeprowadzona w odniesieniu do dowolnego obszaru ciała. Działaniu fal radiowych i mikroigieł poddajemy twarz, szyję, brzuch, nogi, ramiona, biust, uda, czy pośladki. Wszystkie z tych miejsc, w których problem zwiotczałej, mało napiętej skóry lub innych niedoskonałości odbierających Ci pewność siebie występuje najczęściej!

Radiofrekwencja mikroigłowa Poznań – technologia

Do radiofrekwencji mikroigłowej Poznań wykonywanej w naszym salonie wykorzystujemy specjalistyczne urządzenie do liftingu twarzy i ciała – RFRAX LIFT. Aparat ten posiada dwie głowice (inwazyjną i nieinwazyjną), spośród których jedna została przystosowana do umieszczenia elektrod mikroigłowych. Każdą z igieł w głowicy inwazyjnej wyposażono w powłokę izolacyjną, dlatego ciepło odczuwalne jest na samej końcówce igły, nie prowadząc w ten sposób do nadmiernego przegrzewania powierzchni skóry. Głowica nieinwazyjna, która wykorzystuje fale radiowe o mocy maksymalnej 60 W, oddziałuje natomiast na ciało bez potrzeby jego nakłuwania.

Aparat RFRAX LIFT pozwala nam na niezwykle precyzyjne określenie i płynną zmianę częstotliwości fal radiowych, a także równie dokładną regulację głębokości nakłucia wykonywanego igłą (od 0,5 do 3,5 mm). Głowica inwazyjna posiada ponadto 3 rodzaje jednorazowych końcówek – 25, 49 lub 81 PIN. Parametry te są zawsze dopasowywane do obszaru, który ma zostać poddany liftingowi oraz problemu, który chcesz zwalczyć podczas zabiegu.

Na czym polega radiofrekwencja mikroigłowa Poznań?

Efekty gwarantowane przez radiofrekwencję mikroigłową Poznań to zasługa oddziaływania na ciało w tym samym czasie dwóch niezależnych technik w postaci promieniowania elektromagnetycznego oraz nakłuwania skóry mikroigłami.

Fale elektromagnetyczne docierają do głębokich warstw skóry, ogrzewając tkanki oraz przyczyniając się do kurczenia włókien kolagenowych. Prowadzi to w następstwie do stymulacji procesów regeneracyjnych oraz aktywizacji w zakresie produkcji nowego kolagenu. Podczas zabiegu radiofrekwencji mikroigłowej w Poznaniu skóra nakłuwana jest także mikroigłami. Podobnie jak w przypadku promieniowania elektromagnetycznego, tutaj również dochodzi do uszkodzenia (tym razem mechanicznego) tkanek oraz ich dogłębnej rewitalizacji. Stosowanie tych technik w jednym zabiegu pozwala cieszyć się wspaniałymi, nieporównywalnie lepszymi, szybciej dostrzegalnymi oraz dogłębniejszymi efektami, niż w przypadku wykonywania ich oddzielnie.

Radiofrekwencję mikroigłową Poznań przeprowadzamy pod znieczuleniem, do czego wykorzystujemy odpowiedni krem znieczulający aplikowany na skórze. Czas trwania zabiegu wynosi od kilkunastu do kilkudziesięciu minut, nie więcej niż 1,5 godziny. Obszary delikatne, takie jak okolice oczu poddaje się krótkotrwałemu działaniu promieniowania wynoszącemu około 10 minut. Jeśli jednak termolifting obejmuje większą, a przy tym mniej wrażliwą powierzchnię, zabieg ulega odpowiedniemu wydłużeniu.

Radiofrekwencja mikroigłowa przed i po zabiegu

Zabiegi radiofrekwencji mikroigłowej Poznań mogą być wykonywane przez cały rok – zarówno zimą, jak i latem. Nie wymagają żadnego, specjalnego przygotowania. Po termoliftingu nie ma ponadto potrzeby przechodzenia rekonwalescencji. Możesz zatem od razu powrócić do wszystkich wykonywanych wcześniej aktywności, z wyjątkiem opalania się – te nie jest rekomendowane przez okres około 2 tygodni. W tym czasie zaleca się także stosowanie kremów z filtrami przeciwsłonecznymi o wysokim stopniu ochrony.

Na czym polega radiofrekwencja mikroigłowa Poznań?

Radiofrekwencja mikroigłowa Poznań zagwarantuje Ci spektakularne i błyskawicznie dostrzegalne efekty w postaci:

 • ujędrnionej, napiętej skóry na dowolnym obszarze ciała
 • spłycenia, wygładzenia lub całkowitej likwidacji zmarszczek i blizn
 • zwiększenia produkcji kolagenu
 • poprawy kolorytu, blasku i promiennego wyglądu skóry
 • zredukowania rozszerzonych porów
 • usunięcia cieni pod oczami
 • poprawy gęstości skóry
 • wzmocnienia odporność tkanki łącznej
 • odżywienia skóry

Część efektów radiofrekwencji mikroigłowej Poznań jest widoczna już po pierwszym spotkaniu, z kolei pozostałe uaktywniają się stopniowo, w kolejnych tygodniach (z reguły od 2 do 5 miesięcy). Szybko dostrzeżesz przede wszystkim wyraźną poprawę napięcia, jędrności skóry. Wszelkie blizny, zmarszczki, przebarwienia z początku będą stawać się natomiast coraz delikatniejsze, bardziej spłycone, aż z czasem większość z nich zniknie całkowicie.

Radiofrekwencja mikroigłowa to zatem jeden z tych zabiegów, który wykonujemy w seriach. Najczęściej są to serie składające się z 3-4 zabiegów przeprowadzanych raz w miesiącu. Konkretną ilość i częstotliwość spotkań uzależniamy od rodzaju problemu skórnego oraz wieku i kondycji skóry pacjenta.

Przeciwwskazania do zabiegu radiofrekwencji mikroigłowej Poznań

Mimo że radiofrekwencja mikroigłowa Poznań to zabieg charakteryzujący się bardzo małą inwazyjnością i niewielkim ryzykiem powikłań, nie powinien być przeprowadzany w przypadku:

 • chorób autoimmunologicznych
 • chorób nowotworowych
 • ciąży
 • cukrzycy
 • epilepsji
 • chorób krwi
 • chorób układu krążenia
 • ostrych stanów zapalnych skóry
 • posiadania rozrusznika serca i metalowych lub silikonowych implantów

Alternatywę dla radiofrekwencji mikroigłowej Poznań może stanowić zabieg fal radiowych (bez igieł), infuzji tlenowej, HIFU 3D, peeling laserowy, a także masaż twarzy.

Be Beauty

Radiofrekwencja Mikroigłowa (RF) Poznań Cennik

BannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.