...

Salon Kosmetologii Estetycznej

Inflancka 27, 61-132 Poznań

Fotoodmładzanie Poznań

Spowolnij proces starzenia się skóry

Starzenie się skóry to proces, którego nie da się zatrzymać. Możesz go jednak skutecznie spowolnić, korzystając z zabiegów fotoodmładzania  Poznań.
Dlaczego akurat fotoodmładzanie ? Ponieważ jest to obecnie jedna z najbezpieczniejszych, najskuteczniejszych i najmniej inwazyjnych metod, która w stosunkowo krótkim czasie pozwala zredukować widoczne objawy starzenia się skóry. Zastosowanie fotoodmładzania
znacznie wykracza jednak poza standardową „pielęgnację przeciwzmarszczkową”.

fotoodmładzanie poznań

Zabieg ten jest rekomendowany również wszystkim tym osobom, które borykają się z:

 • nadmiernym wydzielaniem sebum
 • przebarwieniami słonecznymi
 • trądzikiem różowatym
 • zmianami naczyniowymi
 • rozszerzonymi porami
 • rumieniem

Fotoodmładzanie Poznań może objąć ponadto praktycznie każdą partię ciała. W naszym salonie zabieg ten wykonujemy nie tylko na twarzy, ale i szyi, dekolcie, plecach, czy stopach.

Na czym polega fotoodmładzanie Poznań?

Fotoodmładzanie w naszym gabinecie w Poznaniu
jest przeprowadzane z wykorzystaniem specjalistycznego lasera. To zabieg, w którym naświetlamy Twoje ciało światłem o niskiej gęstości energii. Światło emitowane przez laser wnika w głąb skóry i delikatnie ją rozgrzewa, dlatego podczas zabiegu możesz czuć ciepło, a w przypadku bardziej wrażliwej skóry – niewielkie pieczenie. Poddanie skóry działaniom, które prowadzą do powstania kontrolowanych mikrouszkodzeń, pobudzając tym samym naturalne procesy regeneracyjne, wpływa na nią wielopłaszczyznowo. Przede wszystkim aktywizuje ją do przebudowy, a także skraca włókna i przyspiesza produkcję nowych. W rezultacie skóra zwiększa swoją jędrność, zostaje wygładzona i rozjaśniona. Światło emitowane przez laser przyczynia się do zwężenia porów, spłycenia zmarszczek oraz redukcji plam, przebarwień i zmian naczyniowych. Czas trwania zabiegu fotoodmładzania w Poznaniu wynosi najczęściej od 5 do 30 minut, w zależności od obszaru, jaki zostanie poddany naświetlaniu. Podczas jego wykonywania ciało pokrywa się żelem (takim jak w trakcie badania USG). Jeśli fotoodmładzanie obejmuje obszar twarzy, otrzymasz także okulary ochronne.

Fotoodmładzanie Poznań przed i po zabiegu

Fotoodmładzanie to jeden z tych zabiegów, który w większości przypadków nie wymaga specjalnego przygotowywania się. Zaleca się jednak, aby na około miesiąc przed zabiegiem nie opalać obszaru, który ma zostać poddany działaniu lasera. W tym samym okresie należy również odstawić wszelkie środki światłouczulające (kosmetyki, leki, herbaty, zioła). Na około tydzień przed planowaną wizytą zaprzestań ponadto stosowania kremów na bazie retinolu i kwasów.

Bezpośrednio po fotoodmładzaniu na ciele może pojawić się rumień lub obrzęk, które najczęściej znikają już po kilku minutach. Ciało naświetlone laserem nie może być poddawane działaniu słońca – przez około miesiąc należy zatem zrezygnować z opalania się, w tym wizyt w solarium, saunie oraz stosowania samoopalaczy. Po zabiegu skóra wymaga natomiast specjalnej ochrony i troski, którą gwarantują kremy z filtrem SPF 50 stosowane przez pierwsze tygodnie. Na ten czas odstaw także kosmetyki, które mają w swoim składzie alkohol.

Skuteczność zabiegu fotoodmładzania Poznań

Mimo że efekty fotoodmładzania mogą być zauważalne już po pierwszej wizycie, podobnie jak wiele innych zabiegów, wymaga ono częstszych spotkań. Fotoodmładzanie w Poznań
zawsze wykonuje się dlatego w seriach. Najczęściej jest to od 3 do 5 zabiegów powtarzanych w okresie od 3 do 5 tygodni.

Wykonanie fotoodmładzania w zaleconych przez specjalistę cyklach zagwarantuje wspaniałe efekty w postaci:

 • redukcji wszelkich niedoskonałości skóry (zmarszczek, przebarwień, plam, zmian trądzikowych)
 • zmniejszenia porów i widoczności naczynek krwionośnych
 • poprawy jędrności, sprężystości, elastyczności i kolorytu skóry

Przeciwwskazania do zabiegu fotoodmładzania Poznań

Zabiegu fotoodmładzania Poznań nie wykonuje się w szczególności w przypadku:

 • epilepsji
 • chorób nowotworowych
 • posiadania rozrusznika serca
 • alergii na słońce i nadwrażliwości na światło
 • ostrych stanów zapalnych skóry oraz innych zmian i chorób skórnych
 • zaburzeń w krzepnięciu krwi
 • ciąży, karmienia piersią
 • cukrzycy

Przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu będzie także niezastosowanie się do wskazanych zaleceń „przygotowawczych” w postaci m.in. występowania świeżej opalenizny, niezaprzestania terapii retinoidami, czy nieodstawienia środków zwiększających wrażliwość na światło.

Be Beauty

Fotoodmładzanie Poznań Cennik

 • Twarz/ Szyja/ Policzki Lub Czoło 350/ 250/ 200 zł
 • Dekolt 300 zł
Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.