...

Salon Kosmetologii Estetycznej

Inflancka 27, 61-132 Poznań

Masaż Podciśnieniowy Poznań

Medycyna estetyczna oferuje dzisiaj wiele innowacyjnych zabiegów odmładzających skórę i modelujących sylwetkę. Jednym z nich jest masaż podciśnieniowy  – najnowocześniejszy, najlepszy, najdokładniejszy i najskuteczniejszy podciśnieniowy masaż ciała, który redukuje cellulit i tkankę tłuszczową, ujędrnia skórę oraz pięknie podkreśla kształty kobiecej figury.
Masaż Podciśnieniowy to zabieg idealny dla Ciebie, jeżeli tylko:
 • pragniesz poprawić wygląd i kondycję swojej skóry
 • chcesz wymodelować swoją sylwetkę do wymarzonych kształtów
 • borykasz się z problemami naczyniowymi i obrzękami
 • szukasz metody działającej wielokierunkowo, w 100% bezpiecznej, bezbolesnej i bezinwazyjnej
 • zależy Ci na szybkich, od razu zauważalnych i pewnych efektach
 • potrzebujesz wsparcia w procesie odchudzania
Masaż Podciśnieniowy to jednak coś zdecydowanie więcej niż „zabieg na ciało”. To wyjątkowa metoda, która wpłynie pozytywnie nie tylko na Twój wygląd zewnętrzny, ale i samopoczucie!

Masaż Podciśnieniowy Poznań – technologia

Podczas zabiegu masażu podciśnieniowego
wykonywanego w naszym salonie w Poznaniu wykorzystujemy najnowocześniejsze dostępne urządzenie. W odróżnieniu od klasycznego, podstawowego zabiegu modelowania sylwetki masaż podciśnieniowy to masaż mocniejszy, skuteczniejszy oraz gwarantujący szybciej zauważalne efekty. Poza samym masażem podciśnieniowym na skórę oddziałuje w tym przypadku dodatkowo biostymulujący, która bazuje na technologii generującej Multi Mikropęcherzykową Stymulację (M.M.S.A.), wykorzystując do tego mikrostymulatory z zestawem mikrootworów zlokalizowane na głowicach zabiegowych. Generują one nawet do 21 600 mikrostymulacji na minutę, dlatego są w stanie niezwykle dokładnie, precyzyjnie i skutecznie stymulować cały obszar skóry na 3 powierzchniach jednocześnie (3-stopniowa stymulacja) i docierać w jej każdy, najmniejszy obszar!

Na czym polega Masaż Podciśnieniowy Poznań?​

Masaż Podciśnieniowy Poznań to wielowymiarowy, podciśnieniowy masaż ciała wykonywany specjalnymi głowicami z rolkami i mikrootworami. Ich działanie polega na zasysaniu powietrza oraz bardzo intensywnej stymulacji skóry (aż 1180 mikrostymulacji na każdy dm2). Dzięki połączeniu w technologii biostymulującej energii lasera i światła LED dochodzi do powstania efektu fotochemicznego w tkankach oraz zwiększenia przepuszczalności błon komórkowych. Przenikająca w głąb tkanek fala lasera zimnego 915 nm jest absorbowana przez lipidy, prowadząc do podwyższenia temperatury oraz przyspieszenia procesu rozkładu komórek tłuszczowych (lipolizy). Laser nie przyczynia się jednak do powstawania zniszczeń w błonach komórek tłuszczowych, a wyłącznie ogranicza ich objętość i zawartość. Rozkład komórek do glicerolu i kwasów tłuszczowych następuje dlatego w pełni bezpieczny i naturalny sposób. Za stymulację produkcji kolagenu i elastyny, zwiększenie przepuszczalności błony komórek adipocytów oraz poprawę mikrokrążenia odpowiada natomiast światło LED 650 nm, które nie grozi ryzykiem uszkodzenia termicznego tkanek. Masaż Podciśnieniowy wykonywana w naszym salonie jest metodą bezinwazyjną, bezpieczną i naturalną, której skuteczność potwierdzają liczne badania kliniczne. Jako jedyna nie prowadzi do rozciągania skóry i rozgrzewania układu limfatycznego. Może być dlatego wykonywana przy każdym rodzaju skóry (również w przypadku skóry naczyniowej), a ponadto o każdej porze roku.  Zabieg obejmuje nie tylko główne partie ciała, takie jak uda, brzuch, pośladki, czy ramiona, ale także skórę twarzy. Obecnie korzystają z niego zarówno kobiety, jak i mężczyźni

Masaż Podciśnieniowy Poznań przed, w trakcie i po zabiegu

Przed zabiegiem: Każdy pierwszy Masaż Podciśnieniowy w naszym salonie w Poznaniu musi zostać poprzedzona konsultacją, podczas której wykluczamy ewentualne przeciwwskazania oraz dobieramy odpowiedni harmonogram zabiegów. W trakcie zabiegu: Modelowanie sylwetki z wykorzystaniem zaawansowanego urządzenia może być bolesne wyłącznie wtedy, kiedy pacjentka boryka się z zastojami limfatycznymi, złogami tłuszczowymi lub 3-4 stopniem cellulitu. W pozostałych przypadkach będziesz odczuwać zasysanie skóry, jednak połączone z przyjemnym chłodzeniem. Zabieg Masaż Podciśnieniowy w Poznaniu rozpoczynamy od programu bazowego obejmującego całe ciało, który trwa 20 minut. Po programie bazowym koncentrujemy się już na wybranych obszarach (na przykład brzuchu, udach, biuście), stosując tak zwane 10-minutowe focusy (programy lokalne). Pacjentka przez cały czas jest ubrana w specjalny kombinezon, który zwiększa komfort zabiegu i pozwala nam na wykonywanie płynnych, pełnych ruchów i manewrów głowicami lasera. Czas trwania pojedynczego zabiegu wynosi przeważnie od 40 do 70 minut w zależności od obszarów oraz liczby wybranych programów lokalnych. Po zabiegu: Po zabiegu możesz od razu wrócić do swojego standardowego trybu życia oraz codziennych aktywności. Masaż Podciśnieniowy Poznań nie wymaga rekonwalescencji.

Skuteczność Masaż Podciśnieniowy Poznań

Masaż podciśnieniowy to szybkie i spektakularne efekty w postaci:
 • redukcji cellulitu
 • pięknego wymodelowania sylwetki
 • poprawy jędrności, napięcia i elastyczności skóry
 • redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej
 • oczyszczenia organizmu, usunięcia toksyn oraz zbędnych produktów przemiany materii
 • pozbycia się bólów mięśniowych
 • wspomagania w walce z nadwagą
 • odmłodzenia skóry i opóźnienia procesów starzenia się
Pierwszy efekty zauważysz już po pierwszym zabiegu, jednak najlepsze rezultaty są widoczne po całej serii  obejmującej najczęściej 10-15 spotkań 2 lub 3 razy w tygodniu. Aby utrzymać i przedłużyć trwałość efektów, rekomenduje się także wykonywanie zabiegów przypominających z mniejszą częstotliwością – średnio raz w miesiącu.

Przeciwwskazania do Masażu Podciśnieniowego Poznań

Masaż Podciśnieniowy nie jest wykonywana w przypadku:
 • ciąży
 • stanów zapalnych żył (z wyjątkiem drobnych naczynek)
 • chorób nowotworowych
 • przyjmowania leków na krzepliwość krwi
 • stanów zapalnych skóry w miejscach, które mają zostać poddane zabiegowi
Be Beauty

Endermologia Poznań Cennik

ZABIEGI NA CIAŁO
 • Ciało 220/ 250/ 280/ 310 zł

  1/ 2/ 3/ 4 Focus/y - kostium 80 zł

 • Pakiet 5 Zabiegów 1050/ 1200/ 1350/ 1500 zł

  1/ 2/ 3/ 4 Focus/y - kostium gratis

 • Pakiet 10 Zabiegów 2000/ 2300/ 2600/ 2900 zł

  1/ 2/ 3/ 4 Focus/y - kostium gratis

 • Pakiet 15 Zabiegów 2850/ 3300/ 3750/ 4200 zł

  1/ 2/ 3/ 4 Focus/y - kostium gratis

ZABIEGI NA TWARZ
 • Lifting Twarzy Icoone 300 zł
 • Pakiet 5 Zabiegów Litfing Twarzy Icone 1350 zł
Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.