...

Salon Kosmetologii Estetycznej

Inflancka 27, 61-132 Poznań

Dermomasaż Poznań

Dermomasaż Poznań zabieg  dla kobiet/ zabieg dla mężczyzn

W naszym  gabinecie kosmetycznym przeprowadzamy dermomasaż Poznań. Jest to zabieg, który oddziałuje na tkankę łączną wspomagając naturalne procesy organizmu i może doprowadzić do redukcji cellulitu i wymodelowania sylwetki.

Na czym polega zabieg dermomasażu Poznań?

Dermomasaż Poznań (cellulogia, lipomasaż) to połączenie masażu mechanicznego z działaniem podciśnienia. W trakcie zabiegu w gabinecie kosmetycznym fałdy skóry pacjenta zasysane są przez głowicę wyposażaną w ruchome rolki. W efekcie komórki stymulowane są do szybszej przemiany materii, a tkanka tłuszczowa ulega rozbiciu. Ponadto pobudzone zostaje mikrokrążenie oraz praca układu limfatycznego. Po kuracji skóra powinna odzyskać napięcie, ujędrnić się i uelastycznić. Innym skutkiem lipomasażu może być zmniejszenie obwodów ciała. Częstotliwość wykonywania cellulogii zależy od problemu, zwykle przeprowadza się od 4 do 10 zabiegów.

Dla kogo dermomasaż Poznań?

Jest to zabieg dedykowany przede wszystkim osobom, które walczą z cellulitem oraz pragną wymodelować sylwetkę. Cellulogia pomaga również przywrócić jędrność skórze np. po porodzie czy dużej utracie masy ciała, może być również stosowana w celu redukcji rozstępów w ich wczesnym stadium.

Przeciwwskazania do dermomasażu Poznań

Tak jak przy każdym zabiegu, tak i w przypadku lipomasażu istnieją przeciwskazania wykluczające możliwość jego przeprowadzenia w gabinecie kosmetycznym. Należą do nich m.in. ciąża i karmienie piersią, żylaki, stany zapalne skóry, mechaniczne uszkodzenia naskórka, skłonność do krwawień i powstawania wybroczyn, słaba krzepliwość krwi, osteoporoza, choroby nowotworowe, endokrynologiczne oraz układu krążenia.

Be Beauty

Dermomasaż Poznań Cennik

Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.