Stylizacja brwi i rzęs

Cennik -  Stylizacja brwi i rzęs

Nazwa zabiegu Czas trwania (min.) Cena (zl)
Regulacja brwi 20min 30
Henna brwi 20min 30
Regulacja + henna brwi 30min 50
Henna rzęs i brwi + regulacja 45min 70
Lifting rzęs Elleebana 50min 140
Lifting rzęs Elleebana + koloryzacja 1h 150
Lifting rzęs Elleebana + koloryzacja + botoks 1h 15min 160

Stylizacja brwi i rzęs


Brwi są najważniejszym elementem mimiki twarzy. Dobrze wyregulowane i zadbane mogą radykalnie zmienić wygląd na lepsze. Wyostrzają rysy twarzy, nadają charakteru i uwydatniają piękne cechy urody. Ponadto zadbane brwi świadczą o tym, jak dużo czasu spędzasz dbając o własny wygląd, który współcześnie odgrywa ważną rolę.

Aby uzyskać doskonały efekt depilujemy niepotrzebne włoski tradycyjnie pęsetą lub woskiem. Stosując różne rodzaje i kolory henny idealnie dopasujemy odcień oraz intensywność zabarwienia do każdego typu urody, abyś wyglądała pięknie i naturalnie.

Brwi mogą Cie odmłodzić lub dodawać wielu lat!

Nieodłącznym elementem pięknej i wyrazistej oprawy oczu oprócz idealnego łuku brwiowego są też spektakularne rzęsy.

Naturalny wygląd rzęs nie zawsze zadowala kobiety, którym zależy na intensywnym, wyrazistym spojrzeniu. Rzęsy często są jasne, rzadkie i rosną w linii prostej, zamiast być gęste i zalotnie podkręcone. Nawet tusze do rzęs nie są stanie zapewnić oczekiwanego efektu.

Dla kobiet, którym zależy na naturalnym ale widocznym efekcie, poleca się nieinwazyjne i zupełnie bezpieczne zabiegi jakimi są

Lifting i laminacja rzęs.

Co to jest lifting rzęs?

Lifting rzęs to zabieg podniesienia i podkręcenia rzęs, który daje trwały, naturalny efekt. Polecany jest kobietom, których rzęsy rosną w linii prostej, są cienkie, rzadkie i trudno zmienić to przy pomocy zalotki i tuszu. Podczas liftingu, kosmetyczka, po oczyszczeniu i zabezpieczeniu okolic oka, zawija rzęsy na malutki, silikonowy wałeczek, po czym nakłada na włoski rzęs specjalistyczny preparat.