Manicure i Pedicure

Cennik Manicure i Pedicure

Nazwa zabiegu Czas trwania (min.) Cena (zl)
Manicure japoński 1h 70
Manicure japoński z usunięciem hybrydy lub żelu 1h 15min 90
Manicure klasyczny 1h 70
Manicure klasyczny z usunięciem hybrydy lub żelu 1h 15min 90
Manicure hybrydowy 1h 30min 100
Manicure hybrydowy z usunięciem hybrydy lub żelu 2h 120
Usunięcie hybrydy lub żelu 30min 50
Pedicure klasyczny 1h 15min 100
Pedicure klasyczny z usunięciem hybrydy lub żelu 1h 30min 120
Pedicure hybrydowy 1h 30min 115
Pedicure hybrydowy z usunięciem hybrydy lub żelu 1h 45min 135
Relaksacyjny zabieg z kąpielą wodną, frezowaniem podeszwy. 1h 45min 160

Manicure i Pedicure

Wypielęgnowane dłonie i stopy to wizytówka każdej kobiety, ale nie tylko, coraz częściej również Panowie zwracają dużo uwagi na ten aspekt. Te odsłonięte części ciała przykuwają wzrok, powinny być zatem zadbane. Połamane, nierówno przycięte czy pełne odprysków lakieru paznokcie nie wyglądają zbyt estetycznie. Właśnie dlatego warto systematycznie przeprowadzać manicure i pedicure. Takie zabiegi wykonujemy w naszym gabinecie w Poznaniu.

Jak przebiega zabieg?


Wszystko zaczyna się od rozmowy, w takcie której kosmetyczka dowiaduje się, jaki kształt paznokcia jest preferowany. Po zdezynfekowaniu dłoni/stóp usuwa się lub odsuwa patyczkiem skórki, następnie nadaje paznokciom odpowiedni kształt poprzez przycinanie i piłowanie. Płytkę poleruje się, by usunąć ewentualne nierówności. Jeśli klient sobie tego życzy, na paznokcie kosmetyczka nakłada lakier klasyczny lub hybrydowy. Na zakończenie w dłonie/stopy wcierany jest pielęgnacyjny olejek.

Rodzaje manicure i pedicure


Klasyczny – w jego trackie usuwa się skórki cążkami, likwiduje zrogowaciały naskórek (pedicure), a następnie lakieruje paznokcie.

Hybrydowy – zabieg przebiega podobnie jak klasyczny, z tym, że na zakończenie paznokcie malowane są specjalnymi lakierami hybrydowymi o zwiększonej trwałości utrwalanymi w lampie UV.

W BeBeauty oferujemy również manicure japoński, w ramach którego w płytkę wpolerowywane są pasty regenerujące i wzmacniające paznokcie.