Dermomasaż

Zabieg dla kobiet/ Zabieg dla mężczyzn

Dermomasaż

Nazwa zabiegu Czas trwania (min.) Cena (zl)
1 zabieg
Dermomasaż ramiona 20min 50
Dermomasaż brzuch/pośladki 20min 60
Dermomasaż uda 30min 90
Dermomasaż uda + pośladki 40min 130
Dermomasaż uda +pośladki + brzuch 1h 150

Dermomasaż

W naszym poznańskim gabinecie kosmetycznym przeprowadzamy dermomasaż. Jest to zabieg, który oddziałuje na tkankę łączną wspomagając naturalne procesy organizmu i może doprowadzić do redukcji cellulitu i wymodelowania sylwetki.

Na czym polega zabieg?


Dermomasaż (cellulogia, lipomasaż) to połączenie masażu mechanicznego z działaniem podciśnienia. W trakcie zabiegu w gabinecie kosmetycznym fałdy skóry pacjenta zasysane są przez głowicę wyposażaną w ruchome rolki. W efekcie komórki stymulowane są do szybszej przemiany materii, a tkanka tłuszczowa ulega rozbiciu. Ponadto pobudzone zostaje mikrokrążenie oraz praca układu limfatycznego. Po kuracji skóra powinna odzyskać napięcie, ujędrnić się i uelastycznić. Innym skutkiem lipomasażu może być reedukacja obwodu ciała. Częstotliwość wykonywania cellulogii zależy od problemu, zwykle przeprowadza się od 4 do 10 zabiegów.

Dla kogo dermomasaż?


Jest to zabieg dedykowany przede wszystkim osobom, które walczą z cellulitem oraz pragną wymodelować sylwetkę. Cellulogia pomaga również przywrócić jędrność skórze np. po porodzie czy dużej utracie masy ciała, może być również stosowana w celu redukcji rozstępów w ich wczesnym stadium.

Przeciwwskazania


Tak jak przy każdym zabiegu, tak i w przypadku lipomasażu istnieją przeciwskazania wykluczające możliwość jego przeprowadzenia w gabinecie kosmetycznym. Należą do nich m.in. ciąża i karmienie piersią, żylaki, stany zapalne skóry, mechaniczne uszkodzenia naskórka, skłonność do krwawień i powstawania wybroczyn, słaba krzepliwość krwi, osteoporoza, choroby nowotworowe, endokrynologiczne oraz układu krążenia.