Liposukcja Ultradźwiękowa

Zabieg dla kobiet/ Zabieg dla mężczyzn

Cennik Liposukcja Ultradźwiękowa

Nazwa zabiegu Czas trwania (min.) Cena (zl)
1 zabieg
Ramiona 30min 60
Brzuch 30min 70
Uda 30min 80
Uda + pośladki 1h 120
Uda + pośladki + brzuch 1h 30min 140
10 zabiegów
Brzuch 30min 600
Ramiona 30min 500
Uda 30min 700
Uda + pośladki 1h 1.050
Uda + pośladki + brzuch 1h 30min 1.200

Liposukcja Ultradźwiękowa

Liposukcja ultradźwiękowa zalicza się do skutecznych i nieinwazyjnych zabiegów odchudzających. Chociaż tradycyjna liposukcja wiąże się z odsysaniem tłuszczu i rekonwalescencją, to w przypadku wersji wykorzystującej ultradźwięki procedura jest o wiele łagodniejsza. Zabieg pozwala na zredukowanie wagi i wymodelowanie problematycznych partii ciała.

Paski brzuch

Na co działa liposukcja ultradźwiękowa?

Liposukcja ultradźwiękowa znana jest też jako liposukcja kawitacyjna. Ten zabieg przeprowadza się miejscowo z wykorzystaniem głowicy, która emituje fale dźwiękowe o wysokiej częstotliwości. Jak to działa? W odróżnieniu od tradycyjnej liposukcji ssącej, która polega na wykonaniu nacięć i odessaniu nadmiaru tłuszczu, ultradźwięki rozbijają komórki tłuszczowe. Następnie zostają one odprowadzone przez układ limfatyczny i żylny, dzięki czemu możliwe staje się też ich zmetabolizowanie. Efekt uwidacznia się stopniowo. Specyfiką liposukcji ultradźwiękowej jest konieczność wykonania serii zabiegów, by uzyskać pożądane rezultaty.

Zabieg liposukcji z wykorzystaniem ultradźwięków stosuje się na partie ciała takie jak brzuch, pośladki, uda, łydki, ręce, biodra czy plecy w odcinku krzyżowo-lędźwiowym. W wyniku procedury zredukujemy nadmiar tkanki tłuszczowej, cellulit, blizny zanikowe i rozstępy.

  1. Sprawdź, jakie efekty dają różne zabiegi odchudzające

Kiedy zalecana jest liposukcja ultradźwiękowa?

Liposukcja ultradźwiękowa jest zabiegiem łagodniejszym od tradycyjnej. Warto z niej skorzystać, gdy chcemy uniknąć długotrwałej rekonwalescencji i ryzyka powikłań związanego ze standardową procedurą odsysania tłuszczu. Wskazaniem do liposukcji ultradźwiękami może być zatem chęć redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu, wymodelowanie sylwetki, zwiększenie elastyczności skóry, jej odżywienie i pobudzenie przemiany materii.

Zabiegowi powinny towarzyszyć inne czynności wspomagające odchudzanie, w tym stosowanie zbilansowanej diety. Zdarza się, że nie są one skuteczne w walce z tłuszczem odkładającym się w niektórych partiach ciała. Właśnie ze względu na to liposukcja to dobry sposób na wspomaganie odchudzania, szczególnie w przypadku kobiet po ciąży lub osób zmagających się z lipodemią.