...

Salon Kosmetologii Estetycznej

Inflancka 27, 61-132 Poznań

Endermologia Poznań

Medycyna estetyczna oferuje dzisiaj wiele innowacyjnych zabiegów odmładzających skórę i modelujących sylwetkę. Jednym z nich jest endermologia Poznań Icoone laser Med. 2   – najnowocześniejszy, najlepszy, najdokładniejszy i najskuteczniejszy podciśnieniowy masaż ciała, który redukuje cellulit i tkankę tłuszczową, ujędrnia skórę oraz pięknie podkreśla kształty kobiecej figury.

Endermologia Poznań to zabieg idealny dla Ciebie, jeżeli tylko:

 • pragniesz poprawić wygląd i kondycję swojej skóry
 • chcesz wymodelować swoją sylwetkę do wymarzonych kształtów
 • borykasz się z problemami naczyniowymi i obrzękami
 • szukasz metody działającej wielokierunkowo, w 100% bezpiecznej, bezbolesnej i bezinwazyjnej
 • zależy Ci na szybkich, od razu zauważalnych i pewnych efektach
 • potrzebujesz wsparcia w procesie odchudzania

Endermologia Poznań to jednak coś zdecydowanie więcej niż „zabieg na ciało”. To wyjątkowa metoda, która wpłynie pozytywnie nie tylko na Twój wygląd zewnętrzny, ale i samopoczucie!

Endermologia Poznań – technologia

Podczas zabiegu endermologii
wykonywanej w naszym salonie w Poznaniu wykorzystujemy Icoone Laser Medical 2. W odróżnieniu od klasycznego, podstawowego zabiegu modelowania sylwetki Icoone® Icoone® Laser Medical 2 to masaż mocniejszy, skuteczniejszy oraz gwarantujący szybciej zauważalne efekty. Poza samym masażem podciśnieniowym na skórę oddziałuje w tym przypadku dodatkowo biostymulujący laser 915 nm oraz światło LED 650 nm. Icoone® Laser Medical 2 bazuje na technologii generującej Multi Mikropęcherzykową Stymulację (M.M.S.A.), wykorzystując do tego mikrostymulatory z zestawem mikrootworów zlokalizowane na głowicach zabiegowych. Generują one nawet do 21 600 mikrostymulacji na minutę, dlatego są w stanie niezwykle dokładnie, precyzyjnie i skutecznie stymulować cały obszar skóry na 3 powierzchniach jednocześnie (3-stopniowa stymulacja) i docierać w jej każdy, najmniejszy obszar!

Na czym polega endermologia Poznań?​

Endermologia Icoone Laser Med 2 Poznań
to wielowymiarowy, podciśnieniowy masaż ciała wykonywany specjalnymi głowicami z rolkami i mikrootworami. Ich działanie polega na zasysaniu powietrza oraz bardzo intensywnej stymulacji skóry (aż 1180 mikrostymulacji na każdy dm2).

Dzięki połączeniu w technologii Icoone Laser Medical 2 biostymulującej energii lasera i światła LED dochodzi do powstania efektu fotochemicznego w tkankach oraz zwiększenia przepuszczalności błon komórkowych. Przenikająca w głąb tkanek fala lasera zimnego 915 nm jest absorbowana przez lipidy, prowadząc do podwyższenia temperatury oraz przyspieszenia procesu rozkładu komórek tłuszczowych (lipolizy). Laser nie przyczynia się jednak do powstawania zniszczeń w błonach komórek tłuszczowych, a wyłącznie ogranicza ich objętość i zawartość. Rozkład komórek do glicerolu i kwasów tłuszczowych następuje dlatego w pełni bezpieczny i naturalny sposób. Za stymulację produkcji kolagenu i elastyny, zwiększenie przepuszczalności błony komórek adipocytów oraz poprawę mikrokrążenia odpowiada natomiast światło LED 650 nm, które nie grozi ryzykiem uszkodzenia termicznego tkanek.

Endermologia Poznań wykonywana w technologii Icoone laser Med. 2 jest metodą bezinwazyjną, bezpieczną i naturalną, której skuteczność potwierdzają liczne badania kliniczne. Jako jedyna nie prowadzi do rozciągania skóry i rozgrzewania układu limfatycznego. Może być dlatego wykonywana przy każdym rodzaju skóry (również w przypadku skóry naczyniowej), a ponadto o każdej porze roku.  Zabieg obejmuje nie tylko główne partie ciała, takie jak uda, brzuch, pośladki, czy ramiona, ale także skórę twarzy. Obecnie korzystają z niego zarówno kobiety, jak i mężczyźni.

Endermologia Poznań przed, w trakcie i po zabiegu

Przed zabiegiem:

Każda pierwsza endermologia w naszym salonie w Poznaniu musi zostać poprzedzona konsultacją, podczas której wykluczamy ewentualne przeciwwskazania oraz dobieramy odpowiedni harmonogram zabiegów.

W trakcie zabiegu:

Modelowanie sylwetki z wykorzystaniem technologii Icoone Laser Medical 2 może być bolesne wyłącznie wtedy, kiedy pacjentka boryka się z zastojami limfatycznymi, złogami tłuszczowymi lub 3-4 stopniem cellulitu. W pozostałych przypadkach będziesz odczuwać zasysanie skóry, jednak połączone z przyjemnym chłodzeniem.

Zabieg endermologii w Poznaniu rozpoczynamy od programu bazowego obejmującego całe ciało, który trwa 20 minut. Po programie bazowym koncentrujemy się już na wybranych obszarach (na przykład brzuchu, udach, biuście), stosując tak zwane 10-minutowe focusy (programy lokalne). Pacjentka przez cały czas jest ubrana w specjalny kombinezon, który zwiększa komfort zabiegu i pozwala nam na wykonywanie płynnych, pełnych ruchów i manewrów głowicami lasera.

Czas trwania pojedynczego zabiegu wynosi przeważnie od 40 do 70 minut w zależności od obszarów oraz liczby wybranych programów lokalnych.

Po zabiegu:

Po zabiegu możesz od razu wrócić do swojego standardowego trybu życia oraz codziennych aktywności. Endermologia Poznań nie wymaga rekonwalescencji.

Skuteczność zabiegu endermologii Poznań​

Endermologia Icoone laser Med 2 to szybkie i spektakularne efekty w postaci:

 • redukcji cellulitu
 • pięknego wymodelowania sylwetki
 • poprawy jędrności, napięcia i elastyczności skóry
 • redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej
 • oczyszczenia organizmu, usunięcia toksyn oraz zbędnych produktów przemiany materii
 • pozbycia się bólów mięśniowych
 • wspomagania w walce z nadwagą
 • odmłodzenia skóry i opóźnienia procesów starzenia się

Pierwszy efekty zauważysz już po pierwszym zabiegu, jednak najlepsze rezultaty są widoczne po całej serii  obejmującej najczęściej 10-15 spotkań 2 lub 3 razy w tygodniu. Aby utrzymać i przedłużyć trwałość efektów, rekomenduje się także wykonywanie zabiegów przypominających z mniejszą częstotliwością – średnio raz w miesiącu.

Przeciwwskazania do zabiegu endermologii Poznań

Endermologia Poznań nie jest wykonywana w przypadku:

 • ciąży
 • stanów zapalnych żył (z wyjątkiem drobnych naczynek)
 • chorób nowotworowych
 • przyjmowania leków na krzepliwość krwi
 • stanów zapalnych skóry w miejscach, które mają zostać poddane zabiegowi
Be Beauty

Endermologia Poznań Cennik

ZABIEGI NA CIAŁO
 • Ciało 220/ 250/ 280/ 310 zł

  1/ 2/ 3/ 4 Focus/y - kostium 80 zł

 • Pakiet 5 Zabiegów 1050/ 1200/ 1350/ 1500 zł

  1/ 2/ 3/ 4 Focus/y - kostium gratis

 • Pakiet 10 Zabiegów 2000/ 2300/ 2600/ 2900 zł

  1/ 2/ 3/ 4 Focus/y - kostium gratis

 • Pakiet 15 Zabiegów 2850/ 3300/ 3750/ 4200 zł

  1/ 2/ 3/ 4 Focus/y - kostium gratis

ZABIEGI NA TWARZ
 • Lifting Twarzy Icoone 300 zł
 • Pakiet 5 Zabiegów Litfing Twarzy Icone 1350 zł
Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.