...

Salon Kosmetologii Estetycznej

Inflancka 27, 61-132 Poznań

Endermologia Poznań

Medycyna estetyczna oferuje dzisiaj wiele innowacyjnych zabiegów odmładzających skórę i modelujących sylwetkę. Jednym z nich jest endermologia Poznań Icoone laser Med. 2   – najnowocześniejszy, najlepszy, najdokładniejszy i najskuteczniejszy podciśnieniowy masaż ciała, który redukuje cellulit i tkankę tłuszczową, ujędrnia skórę oraz pięknie podkreśla kształty kobiecej figury.

Endermologia Poznań to zabieg idealny dla Ciebie, jeżeli tylko:

 • pragniesz poprawić wygląd i kondycję swojej skóry
 • chcesz wymodelować swoją sylwetkę do wymarzonych kształtów
 • borykasz się z problemami naczyniowymi i obrzękami
 • szukasz metody działającej wielokierunkowo, w 100% bezpiecznej, bezbolesnej i bezinwazyjnej
 • zależy Ci na szybkich, od razu zauważalnych i pewnych efektach
 • potrzebujesz wsparcia w procesie odchudzania

Endermologia Poznań to jednak coś zdecydowanie więcej niż „zabieg na ciało”. To wyjątkowa metoda, która wpłynie pozytywnie nie tylko na Twój wygląd zewnętrzny, ale i samopoczucie!

Endermologia Poznań – technologia

Podczas zabiegu endermologii
wykonywanej w naszym salonie w Poznaniu wykorzystujemy Icoone Laser Medical 2. W odróżnieniu od klasycznego, podstawowego zabiegu modelowania sylwetki Icoone® Icoone® Laser Medical 2 to masaż mocniejszy, skuteczniejszy oraz gwarantujący szybciej zauważalne efekty. Poza samym masażem podciśnieniowym na skórę oddziałuje w tym przypadku dodatkowo biostymulujący laser 915 nm oraz światło LED 650 nm. Icoone® Laser Medical 2 bazuje na technologii generującej Multi Mikropęcherzykową Stymulację (M.M.S.A.), wykorzystując do tego mikrostymulatory z zestawem mikrootworów zlokalizowane na głowicach zabiegowych. Generują one nawet do 21 600 mikrostymulacji na minutę, dlatego są w stanie niezwykle dokładnie, precyzyjnie i skutecznie stymulować cały obszar skóry na 3 powierzchniach jednocześnie (3-stopniowa stymulacja) i docierać w jej każdy, najmniejszy obszar!

Na czym polega endermologia Poznań?​

Endermologia Icoone Laser Med 2 Poznań
to wielowymiarowy, podciśnieniowy masaż ciała wykonywany specjalnymi głowicami z rolkami i mikrootworami. Ich działanie polega na zasysaniu powietrza oraz bardzo intensywnej stymulacji skóry (aż 1180 mikrostymulacji na każdy dm2).

Dzięki połączeniu w technologii Icoone Laser Medical 2 biostymulującej energii lasera i światła LED dochodzi do powstania efektu fotochemicznego w tkankach oraz zwiększenia przepuszczalności błon komórkowych. Przenikająca w głąb tkanek fala lasera zimnego 915 nm jest absorbowana przez lipidy, prowadząc do podwyższenia temperatury oraz przyspieszenia procesu rozkładu komórek tłuszczowych (lipolizy). Laser nie przyczynia się jednak do powstawania zniszczeń w błonach komórek tłuszczowych, a wyłącznie ogranicza ich objętość i zawartość. Rozkład komórek do glicerolu i kwasów tłuszczowych następuje dlatego w pełni bezpieczny i naturalny sposób. Za stymulację produkcji kolagenu i elastyny, zwiększenie przepuszczalności błony komórek adipocytów oraz poprawę mikrokrążenia odpowiada natomiast światło LED 650 nm, które nie grozi ryzykiem uszkodzenia termicznego tkanek.

Endermologia Poznań wykonywana w technologii Icoone laser Med. 2 jest metodą bezinwazyjną, bezpieczną i naturalną, której skuteczność potwierdzają liczne badania kliniczne. Jako jedyna nie prowadzi do rozciągania skóry i rozgrzewania układu limfatycznego. Może być dlatego wykonywana przy każdym rodzaju skóry (również w przypadku skóry naczyniowej), a ponadto o każdej porze roku.  Zabieg obejmuje nie tylko główne partie ciała, takie jak uda, brzuch, pośladki, czy ramiona, ale także skórę twarzy. Obecnie korzystają z niego zarówno kobiety, jak i mężczyźni.

Endermologia Poznań przed, w trakcie i po zabiegu

Przed zabiegiem:

Każda pierwsza endermologia w naszym salonie w Poznaniu musi zostać poprzedzona konsultacją, podczas której wykluczamy ewentualne przeciwwskazania oraz dobieramy odpowiedni harmonogram zabiegów.

W trakcie zabiegu:

Modelowanie sylwetki z wykorzystaniem technologii Icoone Laser Medical 2 może być bolesne wyłącznie wtedy, kiedy pacjentka boryka się z zastojami limfatycznymi, złogami tłuszczowymi lub 3-4 stopniem cellulitu. W pozostałych przypadkach będziesz odczuwać zasysanie skóry, jednak połączone z przyjemnym chłodzeniem.

Zabieg endermologii w Poznaniu rozpoczynamy od programu bazowego obejmującego całe ciało, który trwa 20 minut. Po programie bazowym koncentrujemy się już na wybranych obszarach (na przykład brzuchu, udach, biuście), stosując tak zwane 10-minutowe focusy (programy lokalne). Pacjentka przez cały czas jest ubrana w specjalny kombinezon, który zwiększa komfort zabiegu i pozwala nam na wykonywanie płynnych, pełnych ruchów i manewrów głowicami lasera.

Czas trwania pojedynczego zabiegu wynosi przeważnie od 40 do 70 minut w zależności od obszarów oraz liczby wybranych programów lokalnych.

Po zabiegu:

Po zabiegu możesz od razu wrócić do swojego standardowego trybu życia oraz codziennych aktywności. Endermologia Poznań nie wymaga rekonwalescencji.

Skuteczność zabiegu endermologii Poznań​

Endermologia Icoone laser Med 2 to szybkie i spektakularne efekty w postaci:

 • redukcji cellulitu
 • pięknego wymodelowania sylwetki
 • poprawy jędrności, napięcia i elastyczności skóry
 • redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej
 • oczyszczenia organizmu, usunięcia toksyn oraz zbędnych produktów przemiany materii
 • pozbycia się bólów mięśniowych
 • wspomagania w walce z nadwagą
 • odmłodzenia skóry i opóźnienia procesów starzenia się

Pierwszy efekty zauważysz już po pierwszym zabiegu, jednak najlepsze rezultaty są widoczne po całej serii  obejmującej najczęściej 10-15 spotkań 2 lub 3 razy w tygodniu. Aby utrzymać i przedłużyć trwałość efektów, rekomenduje się także wykonywanie zabiegów przypominających z mniejszą częstotliwością – średnio raz w miesiącu.

Przeciwwskazania do zabiegu endermologii Poznań

Endermologia Poznań nie jest wykonywana w przypadku:

 • ciąży
 • stanów zapalnych żył (z wyjątkiem drobnych naczynek)
 • chorób nowotworowych
 • przyjmowania leków na krzepliwość krwi
 • stanów zapalnych skóry w miejscach, które mają zostać poddane zabiegowi
Be Beauty

Endermologia Poznań Cennik

ZABIEGI NA CIAŁO
ZABIEGI NA TWARZ
Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.