ENDERMOLOGIA - Nowa wizja budowy skóry

- ICOONE®2 Laser Med

Zabieg dla kobiet/ Zabieg dla mężczyzn

Endermologia w BeBeauty

Od września 2021 wykonujemy endermologię najnowszym urządzeniem medycznym:  Icoone Laser Med 2. Atrakcyjne ceny, wolne terminy. Zapraszamy!

Cennik
Endermologia - Icoon Laser MEDICAL 2


Nazwa zabiegu Czas trwania (min.) Cena (zl)
1 zabieg
1 focus 30 min 220
2 focusy 40 min 250
3 focusy 50 min 280
4 focusy 1 h 310
kostium do zabiegu   80
5 zabiegów
1 focus 30 min 1 050
2 focusy 40 min 1 200
3 focusy 50 min 1 350
4 focusy 1 h 1 500
kostium do zabiegu   gratis
10 zabiegów
1 focus 30 min 2 000
2 focusy 40 min 2 300
3 focusy 50 min 2 600
4 focusy 1 h 2 900
kostium do zabiegu   gratis
15 zabiegów
1 focus 30 min 2 850
2 focusy 40 min 3 300
3 focusy 50 min 3 750
4 focusy 1 h 4 200
kostium do zabiegu   gratis

Na czym polega zabieg ICOONE®? Dlaczego jest najlepszy?

Zabieg polega na bardzo precyzyjnym masażu ciała opatentowanymi głowicami wyposażonymi w rolki z mikro-otworkami, które zasysając powietrze zapewniają intensywną i precyzyjną stymulację każdego milimetra skóry.

W wyniku jego działania skóra otrzymuje pełne 1180 mikrostymulacji na każdy dm2. Rezultatem jest niezwykle dokładny, wielowymiarowy masaż ciała przy zachowaniu ogromnego „szacunku” dla skóry. Jest to jedyny zabieg na rynku wśród zabiegów endermologii, masażu próżniowego, który nie rozciąga skóry i nie rozgrzewa układu limfatycznego.

ICOONE® Medyczny dzięki zaawansowanej technologii osiąga bardzo dobre efekty w modelowaniu sylwetki, redukcji cellulitu, ujędrnianiu skóry a co ważne jest to rozwiązanie całkowicie bezpieczne dla skóry luźnej i naczyniowej. Szeroki wybór opcji pozwala na opracowywanie indywidualnych programów zabiegowych dzięki czemu efekty widać zdecydowanie szybciej                                                                               W W BeBeauty stosujemy najnowszą technologię ICOONE® Laser 2

Czym różni się ICOONE® Medyczny od ICOONE® Laser Med 2?

Zabiegi modelowania sylwetki ICOONE® i ICOONE® Laser 2 to nie te same zabiegi. ICOONE® Laser 2 jest zabiegiem mocniejszym, gwarantującym trwalsze i szybciej widoczne efekty po serii zabiegów.

Zabieg ICOONE® to sam masaż endermologiczny (podciśnieniowy), podczas gdy ICOONE® Laser 2 działa na Twoją skórę podczas każdego masażu pociśnieniowego dodatkowo biostymulującym laserem 915nm oraz światłem LED 650 nm.

Dzięki temu intensywniej walczy ze zbędnymi kilogramami, mocniej redukuje cellulit, obwód ciała i rewelacyjnie stymuluje całą skórę do odnowy. Po zabiegu ICOONE® Laser 2 skóra jest szybciej jędrniejsza, gładsza i jeszcze bardziej napięta.Na czym polega działanie światła LED i lasera diodowego w ICOONE® Laser?

Połączenie lasera i światła LED wywołuje efekt fotochemiczny w tkankach, powodując większą przepuszczalność komórek. Fala lasera przenika w głąb tkanki, gdzie jest silnie absorbowana przez komórki tłuszczowe, co powoduje podwyższenie ich temperatury oraz przyspieszenie procesu lipolizy, czyli rozkładu tłuszczu.

Światło LED oddziałuje na fibroblasty i stymuluje produkcję kolagenu. Wpływa również na przepuszczalność błony komórkowej, powodując otwarcie porów w jej obrębie, co umożliwia odprowadzenie uwolnionego tłuszczu do układu limfatycznego bez uszkodzenia komórek.

Dodatkowo masaż dwoma niezależnymi rolkami odprowadza nadmiar płynów do głównych splotów limfatycznych.


Czy zabieg modelowania sylwetki jest bolesny i jakie są odczucia?

Podczas zabiegu odczuwalne jest zasysanie skóry oraz przyjemne chłodzenie. Zabieg modelowania może być bolesny kiedy mamy zastoje limfatyczne, 3,4 stopień cellulitu oraz zastałe złogi tłuszczowe. Z każdym zabiegiem odczucia bólowe są coraz mniejsze, co świadczy o coraz lepszej kondycji naszego organizmu.

Laser diodowy 915nm w Icoone Laser jest laserem zimnym, czyli bezbolesnym.


Wskazania

blizny, brak jędrności skóry, cellulit, luźna skóra, modelowanie sylwetki, modelowanie pośladków, rozstępy, obrzęki, detoksykacja, zlokalizowana tkanka tłuszczowa

Czy pękające naczynka oraz żylaki są przeciwwskazaniem do zabiegu?

Nie, pod warunkiem że nie są zbyt rozległe. To jest kolejny sukces ICOONE®. Dzięki specjalnym programom medycznym oraz mikro-otworom zabieg jest bezpieczny dla osób z pękającymi naczynkami oraz żylakami.

Technologia ICOONE® Laser cechuje wielki „szacunek” dla skóry, urządzenie ani jej nie uszkadza ani nie rozciąga.


Kiedy efekty modelowania sylwetki?

Pierwsze efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. Aby osiągnąć spektakularne rezultaty trzeba wykonać serię 10-15 zabiegów, 2 lub 3 razy w tygodniu.

Najlepsze efekty zabiegu ICOONE® Laser 2 będą widoczne po wykonaniu całej serii. Dla utrzymania długotrwałych efektów, zalecane jest przeprowadzenie dwóch zabiegów przypominających miesięcznie.


Przeciwwskazania modelowania sylwetki
  • nowotwory,
  • ciąża (zabieg można wykonywać na problemy ciężkich nóg oraz obrzęków),
  • stany zapalne żył (drobne naczynka nie są przeciwskazaniem do zabiegu ICOONE),
  • przyjmowanie leków na krzepliwość krwi,
  • zmiany zapalne na obszarze zabiegowym

Schemat zabiegu Icoone Medyczny/Icoone Laser 2

1) Każdy zabieg rozpoczyna się 20-minutowym programem bazowym (Base) na całe ciało z odpowiednio dobranym programem terapeutycznym (np. drenaż limfatyczny)
2) Następnie wybieramy 2, 3 lub 4 dowolnie wybrane partie ciała, tzw. Focusy, które trwają po 10min. Mogą to być np.: brzuch, wewnętrzna oraz zewnętrzna strona ud, dekolt, biust, łydki, plecy, ramiona

Zabieg Icoone = Program Base (20min) + 2x Focus (20min)

• Do zabiegu można dobierać jeszcze dodatkowe Focusy
• Całkowity czas trwania pojedynczego zabiegu – 40-70min


Efekty zabiegowe